PDA

View Full Version: Lahendatud Türgi tähemärki ei leitud viga ma saan linke avarii



atakansonmez
24-11-09, 16:15
Probleemi BelirttimÖrnek: http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
Lihtsalt vaatan sealt.

vBET
24-11-09, 16:45
Mul on vaja juurdepääsu oma Admin CP ja FTP - palun saatke mulle need, PM.

Nagu ma näen, kõik lingid on loodud vale (ilma lang kood) ja mul on välja selgitada, miks.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
lisa minu msn konuşalımtogebi33 umbes @ gmail.com

vBET
25-11-09, 07:06
Pange tähele, et meie kliendid on vorm terve sõna ja on suur aeg erinevusi. Tõttu, et pakume tuge ainult sellest foorumist.

Palun saatke mulle privaatsõnum juurdepääsu üksikasjad teie foorumis (kuni Admin CP ja FTP). Teil on alati võimalik luua ajutisi kontosid turvakaalutlustel. Aga ikkagi on vaja pääseda ligi seal, sest see küsimus on seotud ainult oma foorum ja me ei ole valmis vastust ta.

Esiteks peame kontrollima ei vBET tekitab vastavaid linke, et olla kindel, et see on vBET bug või mingi muu mod muutub lingid pärast meie muutusi. Samuti peame kontrolli oma seadeid ja suunates reegleid.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
Saatsin eriline sõnum teavet

vBET
25-11-09, 15:55
Tänan - ma lähen sinna kohe.

vBET
26-11-09, 16:25
Põhjus on vale vBSEO konfiguratsioon.

SET OPTION "Asenda Non-inglise Tegelased URLid?" to "Hoia Non-inglise Tegelased Aadressid".

See müstiliselt kaovad meie integratsiooni käsiraamat. Vabandame mured:) lihtsalt seatud parameeter ja ta saab trahvi:)

moman
27-11-09, 11:18
Suur thread! Mul oli see probleem ka, aga nüüd kõik töötab koos vBSEO lingid: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations