PDA

مشاهده نسخه کامل : حل شخصیت های ترکیه خطا یافت نشد من لینک ها را به اورژانس

atakansonmez
24-11-09, 16:15
مشکل من در مثال عنوان ذکر شده است: http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
به دنبال وجود دارد.

vBET
24-11-09, 16:45
من دسترسی به CP مدیریت شما و FTP نیاز دارند -- لطفا کسانی که من در PM ارسال.

همانطور که من می بینم همه پیوندها تولید اشتباه (بدون لانگ کد) و من برای اینکه بدانید چرا.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
اضافه کردن آدرس ان من ما می توانیم در مورد togebi33********co من صحبت

vBET
25-11-09, 07:06
لطفا توجه داشته باشید که مشتریان ما به صورت تمام کلمه و تفاوت بزرگ وجود دارد زمان. از آنجا که ما ارائه پشتیبانی توسط تنها در این انجمن است.

لطفا من به عنوان دسترسی به جزئیات پیام خصوصی به انجمن های تخصصی خود را (به Admin CP و FTP). شما همیشه می توانید حساب های موقت به دلایل امنیتی ایجاد کنید. هنوز هم نیاز به دسترسی وجود دارد ، چرا که این مسئله تنها به انجمن خود را مرتبط و ما هیچ پاسخی برای آن آماده کرده اند.

اول ما را به بررسی می کند فعال تصدی لینک های مربوطه را تا مطمئن شوید آن است که مشکلات را فعال تصدی و یا برخی دیگر وزارت دفاع در حال تغییر است پس از تغییرات ما. همچنین ما نیاز به پیکربندی خود را بررسی کنید و قوانین هدایت.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
من یک پیام خاص را با اطلاعات ارسال شده

vBET
25-11-09, 15:55
تشکر از شما -- من قصد دارم در حال حاضر.

vBET
26-11-09, 16:25
دلیل این امر اشتباه است پیکربندی بایگانی.

گزینه تنظیم "به جای شخصیت های غیر انگلیسی را در URL ها؟" به "غیر انگلیسی نگه دارید کاراکتر در URL ها".

این به طرز مرموزی از ادغام کتابچه راهنمای ما ناپدید می شوند. با عرض پوزش برای مشکلات :) فقط تنظیم پارامتر دارد و آن را جریمه خواهد شد :)

moman
27-11-09, 11:18
آنلاین نیست. من تا به حال این مشکل بیش از حد ، اما در حال حاضر همه چیز در حال همکاری با بایگانی پیوندها : D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations