PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Τουρκικά χαρακτήρες δεν βρέθηκε σφάλμα να πάρω τις συνδέσεις με την κατάσταση έκτακτης ανάγκης



atakansonmez
24-11-09, 16:15
Πρόβλημα στο BelirttimÖrnek: http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
Απλά ψάχνουν εκεί.

vBET
24-11-09, 16:45
Θα πρέπει να έχουν πρόσβαση στο Διαχειριστή CP σας και FTP - παρακαλώ στείλτε μου αυτές στο PM.

Όπως βλέπω όλοι οι δεσμοί που δημιουργούνται λάθος (χωρίς lang κωδικό) και πρέπει να μάθετε γιατί.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
Προσθέστε μου konuşalımtogebi33 msn για @ gmail.com

vBET
25-11-09, 07:06
Παρακαλώ σημειώστε ότι οι πελάτες μας είναι μορφή ολόκληρη τη λέξη και υπάρχουν μεγάλες διαφορές χρόνο. Λόγω του ότι θα παράσχει στήριξη από αυτό το φόρουμ μόνο.

Παρακαλώ να μου στείλετε λεπτομέρειες, όπως Ιδιωτική πρόσβαση Μήνυμα προς φόρουμ σας (προς Admin CP και FTP). Μπορείτε να δημιουργήσετε πάντα προσωρινή λογαριασμούς για λόγους ασφαλείας. Ακόμα έχω ανάγκη την πρόσβαση εκεί, επειδή το ζήτημα αυτό σχετίζεται μόνο με το φόρουμ σας και δεν έχουμε καμία έτοιμη απάντηση για αυτό.

Πρώτα πρέπει να ελέγξετε vBET δεν δημιουργεί τις κατάλληλες συνδέσεις για να βεβαιωθείτε ότι είναι vBET bug ή κάποιο άλλο mod αλλάζει συνδέσεις μετά τις αλλαγές μας. Επίσης πρέπει να ελέγξετε τις ρυθμίσεις σας και τον αναπροσανατολισμό των κανόνων.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
Έστειλα ένα ειδικό μήνυμα με πληροφορίες

vBET
25-11-09, 15:55
Σας ευχαριστούμε - Πάω εκεί αυτή τη στιγμή.

vBET
26-11-09, 16:25
Ο λόγος είναι λανθασμένη διαμόρφωση vBSEO.

Επιλογή Set "Αντικατάσταση μη αγγλικούς χαρακτήρες σε διευθύνσεις URL;" με τίτλο «Η μη αγγλικούς χαρακτήρες στο URL".

Αυτή η μυστηριωδώς εξαφανιστεί από το εγχειρίδιο ένταξη μας. Συγγνώμη για τα προβλήματα:) μόλις παράμετρο και θα είναι ωραία:)

moman
27-11-09, 11:18
Μεγάλη νήμα! Είχα αυτό το πρόβλημα, αλλά τώρα όλα λειτουργούν με vBSEO συνδέσεις: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1