КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Турэцкая сімвалы, якія не ўваходзяць памылкі я атрымліваю спасылкі на надзвычайныя



atakansonmez
24-11-09, 16:15
Пытанне Ў Загалоўку, Я

Прыклад : http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
Проста гледзячы туды.

vBET
24-11-09, 16:45
Мне спатрэбіцца доступ да вашай панэлі адміністратара і FTP - калі ласка, дашліце мне тыя ў лічку.

Як я бачу, усе спасылкі генеруюцца няправільна (без Lang код), і я павінен высвятліць, чаму.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
msn адрас дадайце тэму, давайце пагаворым аб тым,
togebi33********com

vBET
25-11-09, 07:06
Калі ласка, звярніце ўвагу, што нашы пакупнікі утворачы цэлыя словы і Ёсць вялікая розніца ў часе. З-за гэтага мы прадстаўляем падтрымку толькі ў гэтым форуме.

Калі ласка, дашліце мне, як прыватныя дэталі доступу паведамленне для вашага форуму (у панэль адміністратара і FTP). Вы заўсёды можаце стварыць часовыя рахунку па меркаваннях бяспекі. Тым не менш я патрэбен доступ туды, таму што гэтая праблема звязана толькі з вашага форуму і ў нас няма гатовага адказу на яго.

Спачатку мы павінны праверыць, ці сапраўды vBET генеруе адпаведныя спасылкі, каб пераканацца, што гэта vBET памылка або які-небудзь іншы мод змяняе спасылкі пасля нашых змен. Акрамя таго, мы павінны праверыць вашу канфігурацыю і перанакіраванне правілаў.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
Я паслаў спецыяльнае паведамленне з інфармацыяй

vBET
25-11-09, 15:55
Дзякуй - я збіраюся там прама цяпер.

vBET
26-11-09, 16:25
Прычына няправільнай канфігурацыі vBSEO.

Усталюйце опцыю "Замяніць па-ангельску сімвалы ў URL?" "Захаваць па-ангельску сімвалы ў URL-адрасоў".

Гэта таямніча знікаюць з нашай інтэграцыі кіраўніцтва. Выбачайце за непрыемнасці:) проста набор параметраў, і гэта будзе нармальна:)

moman
27-11-09, 11:18
Вялікі нітка! У мяне была гэтая праблема таксама, але цяпер усё працуе з vBSEO спасылкі: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1