PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved επωνυμίας δωρεάν;



wowglider.de
09-04-12, 10:55
Γεια σου, αγόρασα επωνυμίας δωρεάν, αλλά vbet.Παρακαλώ, στείλετε νέες οδηγίες πώς να καταργήσετε, έργο το παλιό αυτές doenst...

r.dziadusz
10-04-12, 22:44
Γεια
Θα μπορούσε να περιγράφετε παρακαλώ το θέμα σας κάπως περισσότερες specyfic, δεν μπορώ να πλήρως καταλάβω σας

wowglider.de
11-04-12, 21:31
???? Γιατί δεν καταλαβαίνετε; Όπως είπα αγόρασα ένα επωνυμίας δωρεάν αντίγραφο του vBet, αλλά! Εμφανίζει "χάρη στην vBET 3.5.4 μπορείτε να απολαύσετε αυτόματες μεταφράσεις" - > WoW φόρουμ | WoW FairPlay Bot φόρουμ (http://wow.glider-forum.de/) θέλω να την καταργήσετε!

r.dziadusz
12-04-12, 17:11
Που έχετε πει

Παρακαλώ, στείλετε νέες οδηγίες πώς να καταργήσετε, έργο το παλιό αυτές doenst...


Αυτή τη στιγμή vBET έχει διαφορετικές εκδόσεις για brandingfree, έτσι θα μπορούσε να μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε εάν είστε βέβαιοι ότι έχετε κατεβάσει σωστό;

wowglider.de
13-04-12, 22:30
Δεν σας καταλαβαίνω.

Σας παρακαλώ να εξετάσετε λογαριασμό μου.

Αγόρασα vbet με BRANDING δωρεάν.

Θα κατεβάσει και εγκαταστήσει "vBET354BF.zip", αλλά μας φόρουμ είναι δεν επωνυμίας δωρεάν, ΠΏΣ μπορώ να ΚΑΤΑΡΓΉΣΩ COPYRIGHT προκήρυξης;

vBET
14-04-12, 11:04
Γεια σου. Σας παρακαλώ να ευγενικός - πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να ουρλιάζουν. Γνωρίζω ότι δεν κατάλαβα Radek στην πρώτη φορά, αλλά όταν διαβάζετε πρώτη καταχώρηση σας μπορείτε να διαπιστώσετε ότι δεν ήταν πολύ σαφές τι θέλετε να καταργήσετε - vBET, επωνυμίας?... Κατάλαβα, αλλά ακόμα δεν ήταν απολύτως σαφές και Radek απλώς της ζήτησε σας τι ακριβώς εννοείτε.

Αφού ότι ο ίδιος έχετε ειδοποιηθεί με ευγενικό τρόπο, ότι υπάρχει άλλο πακέτο για επωνυμίας την ελεύθερη και απλώς και μόνο, μπορείτε να κατεβάσετε και να εγκαταστήσετε ξανά. Αυτός δεν διέθετε καμία πληροφορία πριν από εσάς ότι το κάνατε ήδη.

Έτσι παρακαλώ - χωρίς να φωνάζουν:) Ναι - βλέπουμε ότι διαθέτετε:) επωνυμίας δωρεάν Το προσωπικό μας έχει αυτό πληροφορίες που επισυνάπτονται σε κάθε μία καταχώρηση σας. Πρόκειται απλώς για τον έλεγχο της μας FTP does το BF πακέτο είναι OK ή να υπάρχει κάποιο σφάλμα σε αυτή. Θα σας δώσω λύση σε λίγα λεπτά αφού το εντάξετε:)

vBET
14-04-12, 11:17
Γεια σας:)
Πράγματι υπήρχε ένα bug στην έκδοση BF - παρακαλώ κάνετε εκ νέου λήψη και αποστολή νέων αρχείων στο διακομιστή σας.

Λυπούμαι για το πρόβλημα. Επιβεβαιώστε does το ζήτημα λύθηκε.

wowglider.de
14-04-12, 11:28
Μην με παρεξηγείτε, μου δεν ουρλιάζοντας, θέλω μόνο να το καταστήσω σαφές αυτό που θέλω... της εργασίας σήμερα, απαιτούνται μόνο 5 ημέρες:-/

Ευχαριστώ ούτως ή άλλως!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1