PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany znakowanie bezpłatne?



wowglider.de
09-04-12, 10:55
Hi zakupione marki bezpłatnie, ale vbet.Proszę o przysłanie nowe instrukcje jak usunąć, starą jedynek doenst pracy...

r.dziadusz
10-04-12, 22:44
Cześć
Może użytkownik proszę opisać problem trochę więcej specyfic, I może nie w pełni zrozumieć można

wowglider.de
11-04-12, 21:31
???? Dlaczego nie rozumiesz? Jak powiedziałem, że zakupione marki bezpłatną kopię vBet, ale! Pokazuje on, "dzięki vBET 3.5.4 serwujemy automatycznego tłumaczenia" - > WoW Forum | WoW FairPlay Bot Forum (http://wow.glider-forum.de/) I chcesz go usunąć!

r.dziadusz
12-04-12, 17:11
Wymówienie

Proszę o przysłanie nowe instrukcje jak usunąć, starą jedynek doenst pracy...


VBET posiada obecnie różne wersje dla brandingfree, więc może można Proszę mi powiedzieć gdy masz pewność pobrałeś właociwa?

wowglider.de
13-04-12, 22:30
Nie rozumiem użytkownik.

Proszę sprawdzić na konto account.

Zakupione vbet z BRANDING wolna.

Pobrano i zainstalowano "vBET354BF.zip", ale naszym forum jest nie marki wolnego, jak usunąć informacja o prawach autorskich?

vBET
14-04-12, 11:04
Hi. Proszę bądź grzeczny - jest naprawdę żadnego powodu, aby Krzyk. Wiem, że Radek nie należy rozumieć w po raz pierwszy, ale po przeczytaniu blogu pierwszy można dowiedzieć się, że nie był on zbyt jasne co chcesz usunąć - vBET, Marek?... Rozumiem, ale nadal nie był klarowny i Radek po prostu asked you co dokładnie masz na myśli.

Po mu powiadomiła Pana w sposób grzeczne, że istnieje inny pakiet dla marki wolne i po prostu wystarczy pobrać i zainstalować ją ponownie. Miał nie informacji przed że już to zrobiłeś.

Dlatego prosimy - bez screaming:) Tak - widzimy, że marki wolnego:) Nasz personel ma to informacje dołączone do każdego blogu. Tylko jadę, aby sprawdzić nasze FTP czy BF pakiet jest OK lub istnieje kilka błędów w nim. I will give you roztwór w kilka minut po odłożeniu go:)

vBET
14-04-12, 11:17
Witam:)
W istocie wystąpił błąd w wydaniu BF - Proszę pobrać go ponownie i przekazywać nowe pliki do serwera.

Przepraszamy za kłopoty z. Proszę potwierdzić, czy problem został rozwiązany.

wowglider.de
14-04-12, 11:28
Nie zrozumcie mnie niewłaściwy, i został nie screaming, i just want to wyjaśnienie co chcę... jego pracy teraz potrzebne tylko 5 dni:-/

Mimo to dzięki!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1