PDA

View Full Version: Решени брендирање слободен?



wowglider.de
09-04-12, 10:55
Здраво, јас го купив брендирање бесплатно, но vbet не е. Ве молам пратете ми нови инструкции како да се отстрани, старите doenst работа ...

r.dziadusz
10-04-12, 22:44
Здраво
Можете да опишете вашето прашање малку повеќе specyfic, јас не можат целосно да ви е јасно

wowglider.de
11-04-12, 21:31
?? Зошто вие не разбирате? Како што реков јас купи брендирање бесплатен примерок од vBET, но тоа не е! Тоа покажува "Благодарение на vBET 3.5.4 можете да уживате автоматски преводи" -> WoW Форум | WoW Ферплеј Бот форум (http://wow.glider-forum.de/) Сакам да го отстраните!

r.dziadusz
12-04-12, 17:11
Сте рече

Ве молам пратете ми нови инструкции како да се отстрани, старите doenst работа ...


Во моментов vBET има различни верзии за brandingfree, па можете да молам кажете ми дали сте сигурни дека сте ја преземале правилната еден?

wowglider.de
13-04-12, 22:30
Јас воопшто не се разбере дека.

Ве молиме погледнете во мојот профил.

Купив vBET со брендирање бесплатно.

Јас симнат и инсталиран "vBET354BF.zip", но нашиот форум НЕ е брендирање бесплатно, како можам да се отстрани Copyright Notice?

vBET
14-04-12, 11:04
Здраво. Ве молиме бидете учтиви - таму е навистина нема причина да крикне. Знам дека Radek не те разбрав во прво време, но кога ќе ја прочитате вашата првиот пост можете да дознаете дека тоа не е премногу јасно што сакаш да се отстрани - vBET, брендирање ... јас разбрав, но сепак тоа не беше совршено јасно и Radek едноставно те праша што точно сакаш да кажеш.

После тоа тој си информиран во љубезен начин, дека има и други пакет за брендирање бесплатен и може да едноставно само преземете и инсталирате повторно. Тој немаше информации пред да од вас, кои веќе го направив тоа.

Па ве молиме да - без викање :) Да - ние гледаме дека имате брендирање слободна :) Нашиот тим има оваа информации во прилог на секој твојот пост. Јас сум само ќе да се провери на нашите FTP значи BF пакет е во ред, или има некои бубачки во неа. Јас ќе ви дадам решение во неколку минути по проверка на тоа :)

vBET
14-04-12, 11:17
Здраво:)
Навистина имаше грешка во BF порака - ве молиме симнете тоа повторно и испраќате нови датотеки на вашиот сервер.

Жалам за вашиот проблем. Ве молиме потврдете го прави ова прашање е решен.

wowglider.de
14-04-12, 11:28
Воопшто не ме сфаќајте погрешно, јас не сум бил вреска, сакам само да го направи јасно она што сакам ... неговите работни сега, потребни само 5 дена :-/

Благодарам во секој случај!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1