PDA

View Full Version: Решени марка свободно?



wowglider.de
09-04-12, 10:55
Здравейте аз купи марка безплатно, но vbet isnt.Моля, изпратете ми нови инструкции как да премахнете, работят в старите, doenst...

r.dziadusz
10-04-12, 22:44
Здрасти
Може ли моля Опишете вашия проблем малко повече specyfic, не мога да напълно разбера ви

wowglider.de
11-04-12, 21:31
???? Защо не разбирате? Както казах, че купих спродукт безплатно копие на vBet, но тя isnt! Тя показва "благодарение на vBET 3.5.4 можете да се насладите автоматично преводи" - > WoW форум | Уау ФеърПлей бот форум (http://wow.glider-forum.de/) искам да го премахнете!

r.dziadusz
12-04-12, 17:11
Казахте ни

Моля, изпратете ми нови инструкции как да премахнете, работят в старите, doenst...


В момента vBET има различни версии на brandingfree, така че да можете Моля, кажете ми ако сте сигурни, които сте изтеглили правилният?

wowglider.de
13-04-12, 22:30
Не разбирам ви.

Моля погледнете в моя акаунт.

Купих vbet със свободни търговски марки.

Аз изтеглят и инсталират "vBET354BF.zip", но свободно, нашия форум е не марка как да ПРЕМАХНА авторско право?

vBET
14-04-12, 11:04
Здравей. Моля да учтиви - наистина няма причина да крещиш. Знам, че Радек не разбира ви в първи път, но когато четете съобщението за първия, можете да разберете, че той не е твърде ясна какво искате да премахнете - vBET, марка?... I разбира, но все още не напълно бистър и Радек просто иска ви какво точно означава.

След като той ви казали по начин, учтиви, че има други пакет за снабдяване и просто само можете да изтеглите и да я инсталирате отново. Той има никаква информация преди от вас, че сте вече го е направил.

Така че моля - без възгласи:) Да - ние виждаме, че имате марка свободно:) Нашият екип има тази информация към, всеки си пост. Просто ще за проверка на нашите FTP прави BF пакет е ОК, или има някои грешки в него. Аз ще ви даде разтвор в няколко минути след проверка, то:)

vBET
14-04-12, 11:17
Здравейте:)
Наистина е бъг в BF освобождаване - моля го изтеглите отново и качване на нови файлове на вашия сървър.

Съжаляваме за вашия проблем. Потвърдете прави, проблемът е разрешен.

wowglider.de
14-04-12, 11:28
Не получавате ме погрешно, аз е не възгласи, аз просто искам да стане ясно какво искам... си работа сега, нужни само 5 дни:-/

Въпреки това благодаря!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1