PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Překlad box neukazuje ve VM



dai-kun
07-11-09, 09:49
Snažil jsem se po použití lang BB kód VM. Zpráva uvnitř nedostane analyzován. Ukazuje se jako původní jazyk, jako by byla použita žádná BBCode.

Snažil jsem se to tady a funguje to, ale ne na mých stránkách:. (Pokusím zpětného dovozu produktů a nahrávání souborů.

vBET
08-11-09, 01:48
Snažil jsem se po použití lang BB kód VM. Zpráva uvnitř nedostane analyzován. Ukazuje se jako původní jazyk, jako by byla použita žádná BBCode.

Snažil jsem se to tady a funguje to, ale ne na mých stránkách:. (Pokusím zpětného dovozu produktů a nahrávání souborů.

Jakou verzi používáte? To byla přidána v 3.1.0

dai-kun
08-11-09, 03:30
Já používám nejnovější verzi, kterou jsem stáhnul včera a admincp -> Produkty v3.1.1
Já jsem všechny úpravy, k mému souboru vbseo. Zpět dovážené zboží se na přepsání a reuploaded všechny soubory. Funguje to tady, ale ne na mém fóru. Použil jsem lang BB kód, ale to nic nedělá. Jediná věc, kterou vidíte, je původní text, jako je BBCode nebyl ani tam. Když jdete-li zprávu upravit, můžete vidět BB kód, který byl použit.

Pokud chcete, můžete importovat, reupload, a znovu upravit soubory. I dvakrát zkontrolováno vidět vše, co bylo upraveno a provedeno správně.

vBET
08-11-09, 04:42
OK budu zkoumat to na fórum:) Pokud vás něco jiného - stačí vytvořit samostatné vlákno pro každou chybu. Zabijeme všechny ty;)

vBET
08-11-09, 04:58
Právě jsem četla - lang BBCode funguje dobře. Viz zde:
aarinfantasy je yaoi Collection (http://aarinfantasy.com/forum/members/test/)

Také upozorňujeme, že pouze pro uživatele, které mají nastaven výchozí jazyk než jazyk fóra přidána možnost automatického BBCode do editoru. Pro uživatele, kteří píší ve fóru jazyce to prostě nemá smysl.

Takže pro testy - stačí změnit výchozí jazyk na forum a uvidíte, že ve všech editorech dostanete další možnost - umožňuje vybrat píšete ve výchozím jazyce, nebo ne:)

Je to jasné, teď? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations