PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Fordítás doboz nem jelenik meg a VM a



dai-kun
07-11-09, 09:49
Megpróbáltam hozzászólás a lang bb kódot VM. Az üzenet belül nem kap elemzett. Ez olyan, mint az eredeti nyelven, ha nem bbcode használták.

Próbáltam, hogy itt, és működik, de nem az oldalamon: (. Hadd próbálja újrabehozatalának termék-és feltöltési fájlokat.

vBET
08-11-09, 01:48
Megpróbáltam hozzászólás a lang bb kódot VM. Az üzenet belül nem kap elemzett. Ez olyan, mint az eredeti nyelven, ha nem bbcode használták.

Próbáltam, hogy itt, és működik, de nem az oldalamon: (. Hadd próbálja újrabehozatalának termék-és feltöltési fájlokat.

Melyik verziót használ? Ez volt hozzá a 3.1.0

dai-kun
08-11-09, 03:30
Én vagyok a legújabb verziót, amit le tegnap, és admincp -> termékek v3.1.1
Én minden szerkesztést az én vbseo fájlt. Újrabehozatala termék felülírni, és reuploaded összes fájlt. Úgy működik itt, de nem az én fórumon. Én használtam lang bb kódot, de nem csinál semmit. Egyetlen dolog, amit látni az eredeti szöveget, mint a bbcode nem volt még ott. Amikor elmész szerkesztheti az üzenetet, láthatod a bb kódot használták.

Ha akarod, akkor újrabehozatalához, reupload, és újra szerkeszteni a fájlokat. Én kétszer ellenőrzik, hogy mindent szerkesztett és helyesen tette.

vBET
08-11-09, 04:42
OK Én meg fogja vizsgálni ezt a fórumot:) Ha úgy találja, semmi mást - csak létre külön téma minden hiba. Mi meg fogja ölni az összes;)

vBET
08-11-09, 04:58
Csak ellenőrzött - lang BBCode működik. Lásd itt:
aarinfantasy a yaoi Collection (http://aarinfantasy.com/forum/members/test/)

Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy csak a felhasználók számára, amelyek állította be az alapértelmezett nyelvtől eltérő nyelven fórum egészül lehetőség az automatikus BBCode a szerkesztő. A felhasználók számára, amelyek írásban, fórum nyelven ez csak nincs értelme.

Tehát a vizsgálat - csak változtatni az alapértelmezett nyelvet a fórumon, és látni fogod, hogy minden szerkesztők kap újabb lehetőséget - lehetővé teszi, hogy úgy döntött, írsz az alapértelmezett nyelv, vagy nem:)

Egyértelmű, hogy most? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1