PDA

مشاهده نسخه کامل : حل جعبه ترجمه در VM را نشان نمی دهد

dai-kun
07-11-09, 09:49
من سعی کردم به پست با استفاده از لانگ کد BB فعال در VM. در داخل پیام نمی شود تجزیه است. این نشان می دهد که به عنوان زبان اصلی به عنوان اگر هیچ BBCode روشن مورد استفاده قرار گرفت.

من این کار را در اینجا و آن را ، اما نه بر روی سایت خودم تهیه کنم کار می کند : (اجازه بدهید سعی کنید reimporting محصول و آپلود فایل.

vBET
08-11-09, 01:48
من سعی کردم به پست با استفاده از لانگ کد BB فعال در VM. در داخل پیام نمی شود تجزیه است. این نشان می دهد که به عنوان زبان اصلی به عنوان اگر هیچ BBCode روشن مورد استفاده قرار گرفت.

من این کار را در اینجا و آن را ، اما نه بر روی سایت خودم تهیه کنم کار می کند : (اجازه بدهید سعی کنید reimporting محصول و آپلود فایل.

کدام نسخه استفاده می نمایید؟ در 3.1.0 اضافه شده

dai-kun
08-11-09, 03:30
من با استفاده از جدیدترین نسخه که من دیروز دریافت و در admincp --> محصولات v3.1.1
من تمام مخفی شود به فایل من می باشد. محصول Reimported با بازنویسی و reuploaded تمام فایل های. در اینجا اما نه در فروم من کار می کند. من با استفاده از کد BB لانگ اما هیچ کاری نمی کند. تنها چیزی که می بینید متن اصلی مانند BBCode روشن بود حتی وجود ندارد. هنگامی که شما به ویرایش پیام ، شما می توانید کد BB است که مورد استفاده قرار گرفت را مشاهده کنید.

اگر شما می خواهید ، شما می توانید reimport ، reupload ، و دوباره ویرایش فایل. من دو برابر چک به همه چیز و ویرایش انجام شد به درستی.

vBET
08-11-09, 04:42
OK من این کار را در فروم خود را بررسی :) اگر شما در پیدا کردن هر چیز دیگری -- فقط ایجاد تاپیک جداگانه برای هر یک از اشکال. ما این همه را بکشند.)

vBET
08-11-09, 04:58
من فقط چک -- لانگ BBCode روشن خوب کار می کند. اینجا هستید : :
YAOI مجموعه aarinfantasy است (http://aarinfantasy.com/forum/members/test/)

همچنین توجه داشته باشید ، که تنها برای کاربران تعیین کرده اند که زبان پیش فرض خود را به غیر از زبان انجمن گزینه ای برای BBCode در اتوماتیک به ویرایشگر اضافه شده لطفا. برای کاربران که در حال نوشتن در زبان انجمن آن معنی ندارد.

بنابراین برای آزمایش -- فقط تغییر زبان پیش فرض خود را در فروم خود را و شما خواهید دید که در تمام سردبیران شما گزینه اضافی دریافت کنید -- به شما این امکان را به انتخاب شما در زبان پیش فرض خود را به نوشتن یا نه :)

مشخص است در حال حاضر؟ :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1