PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş CMS front page - Çeviri bayrakları görüntüsünü kapatmak için seçenek

brubros
22-08-10, 19:06
Ben kullanmaya başlamışlardır and Insan müdahalesi olmadan makine çevirisi biliyorum makaleler BBCODE yeterlidir. BB BBCODE ile makalenin tamamını içine alın. Ben bu özelliği seviyorum! Makaleyi görüntülemek ve özgün metnin durumu çeviri bayrakları gösterilecek, ancak CMS (.../ içerik / ana sayfa görünümü) bayrakları ve 'açılan' ok ekran çok fazla sürer mükemmel Benim amacım için yer. Ben ön sayfasında görüntülendiğinde [lang] kodları göz ardı tercih ederim. BB kontrol paneli Belki de genel bir ayar?

Bu özellik isteği zaten başkası tarafından yapılabilir varsa lütfen beni bağışlayın.

vBET
24-08-10, 05:38
Lütfen seçenekleri görmek (-> BB - Admin CP> Çeşitli):
- Kullanıcı orijinal metni göster
- Misafir için orijinal metni göster

Orada orijinal metni göstermek için (ve nasıl) ya da yok yapılandırabilirsiniz. Bu ne anlama mı?

brubros
28-08-10, 03:37
Evet. Çözüm budur. Üzgünüm cevapsız!

kamilkurczak
28-08-10, 13:18
Onay için teşekkür ederiz. Sorun Giderme Bu konu hareket edecek

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1