PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved CMS σελίδα μέτωπο - την επιλογή για να απενεργοποιήσετε την εμφάνιση των σημαιών μετάφραση



brubros
22-08-10, 19:06
Έχω αρχίσει να χρησιμοποιεί το and BBCode σε αντικείμενα, όταν ξέρω ότι η αυτόματη μετάφραση, χωρίς ανθρώπινη παρέμβαση είναι επαρκής. Εσωκλείω ολόκληρο το άρθρο με vBET BBCode. Λατρεύω το χαρακτηριστικό! Η οθόνη των σημαιών μετάφραση στην προβολή άρθρο και τη διαθεσιμότητα του αρχικού κειμένου είναι τέλεια, ωστόσο η οθόνη του τις σημαίες και τα βέλη του 'drop-down »στην άποψη αρχική σελίδα του περιεχομένου CMS (.../ /) καταλαμβάνει πολύ μεγάλο χώρος για τους σκοπούς μου. Θα προτιμούσα να έχει το [lang] κώδικες αγνοούνται όταν εμφανίζεται στην πρώτη σελίδα. Ίσως μια παγκόσμια ρύθμιση στον πίνακα ελέγχου vbet;

Σας ζητώ συγγνώμη αν το αίτημα αυτό το χαρακτηριστικό έχει ήδη γίνει από κάποιον άλλο.

vBET
24-08-10, 05:38
Παρακαλούμε δείτε σχετικά με τις επιλογές (Διαχειριστής CP -> vBET -> Διάφορα):
- Εμφάνιση αρχικού κειμένου για το χρήστη
- Εμφάνιση αρχικό κείμενο για τους επισκέπτες

Μπορείτε να ρυθμίσετε το κάνετε εκεί που θέλετε να εμφανίσετε το αρχικό κείμενο (και πώς) ή όχι. Είναι αυτό είναι ό, τι εννοείτε;

brubros
28-08-10, 03:37
Ναι. Αυτή είναι η λύση. Δυστυχώς το έχασα!

kamilkurczak
28-08-10, 13:18
Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. Θα κινούνται σε αυτό το νήμα για την αντιμετώπιση προβλημάτων

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations