PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Ne Up

Octavius
23-06-11, 00:42
Vbulletin.org bu değişiklik gördüm. Biraz araştırma yaptım.

Ben vBSEO özellikleri karşılaştırıldı. Ben de vB4 varsayılan SEO teklifleri vBSEO karşılaştırıldığında.

Şu anda benim site seçenekleri 'mod-rewrite dostu URL'leri kullanabilirim' belirledik.

Ben benim üyenin myspace-tipi profil adları olabilir bunu elde etmek için çalışıyorum.

Örneğin mysite. com / username

Ben vBSEO böyle kurdu gördüm. mysite. com / members / username.

Bu çok uzun.

Sinek ve indeksleme birden fazla çeviriler nedeniyle olacak gibi Neyse, bu yazılım gibi görünüyor. vbseo benim bildiğim o yapmaz.

Geçen ay, ben benim bir önceki sıralamadaki yerleri kurtarmak veya vBSEO ile geçemez umut böylece Rewrite URL'ler Mod Temel Dostu URL'ler geçiş sitemin SEO kadar berbat.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1