КПК

Прагляд поўнай версіі: У чым справа



Octavius
23-06-11, 00:42
Я бачыў гэтую мадыфікацыю на vbulletin.org. А некаторыя даследаванні.

Я параўнаў яго функцыі ў vbSEO. Я таксама параўнаў vbSEO да VB4 па змаўчанні SEO прапаноў.

Сапраўднае час у мяне мой сайт усталяваны ў 'выкарыстанні мо-перапісаць дружалюбныя URL "у наладах.

Я спрабую атрымаць яго туды, дзе мой сябра можа мець MySpace тыпу назвы профілю.

Напрыклад MySite. COM / імя карыстальніка

Я бачыў vbSEO абвяшчае, як паказана тут. MySite. COM / членаў / імя карыстальніка.

Гэта занадта доўга.

Ва ўсякім разе, гэта праграмнае забеспячэнне здаецца, што гэта будзе лепш, з-за шматлікіх перакладаў на лета і індэксацыі. vbseo не робіць гэтага, што я ведаю.

У мінулым месяцы я ўкруціў SEO свайго сайта за кошт пераходу ад асноўных ЧПУ для Mod Rewrite URL, так што я спадзяюся, што змагу аднавіць мае папярэднія рэйтынгу або пераўзыходзяць з VBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1