PDA

View Full Version: Kaj je Up



Octavius
23-06-11, 00:42
Videl sem to spremembo na vbulletin.org. Ali nekaj raziskav.

Primerjal sem, da je funkcije vbSEO. Prav tako sem v primerjavi vbSEO na privzeto ponudbo vb4 je SEO.

Imam svojo spletno stran, ki je trenutno na "uporabo mod-reportaža prijaznih URL-jev" v možnosti.

Jaz sem poskušal priti do katerih lahko moje člana imajo myspace-type profil imen.

za mysite primer. com / uporabniško ime

Videl sem vbSEO je določena, kot je ta. mysite. com / Člani / uporabniško ime.

To je predolgo.

Kakorkoli že, ta software zdi, kot bo boljša zaradi več prevodov na letenje in indeksiranje. vbseo tega ne stori, da bi vedel.

Prejšnji mesec sem zamočil moje strani, SEO s prehodom iz Basic Friendly URL-Mod Reportaža URL zato upam, da bom lahko izterja mojem prejšnjem razvrstitev ali presežejo z VBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1