PDA

Zobacz pełną wersję: Co jest grane



Octavius
23-06-11, 00:42
Widziałem to zmiana na vbulletin.org. Czy jakieś badania.

Porównałem go z funkcji do vbSEO. I również w porównaniu vbSEO do oferty VB4 w SEO domyślne.

Obecnie mam ustawione na mojej stronie "używać mod-rewrite przyjazne adresy URL w opcji.

Staram się dostać do miejsca, gdzie mój użytkownika może mieć myspace typu nazwy profili.

dla mysite instancji. com / użytkownika

Widziałem vbSEO ma go ustawić tak. mysite. com / members / nazwa użytkownika.

To zbyt długo.

W każdym razie, to oprogramowanie wydaje się będzie lepiej ze względu na wiele tłumaczeń w locie i indeksowania. vbseo nie robi tego co wiem.

Ostatni miesiąc schrzaniłem mojej witryny SEO, przełączając się z Basic Przyjazne URL Mod URL Rewrite więc mam nadzieję, że mogę odzyskać moją poprzednim rankingu lub przewyższyć z VBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1