PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş PHP Hata: akışı açıldı

Simon Lloyd
28-05-11, 10:14
Merhaba, benim hata günlükleri kontrol ve bunlardan bir sürü var oldum:
[28-Mayıs-2011 10:05:24] PHP Warning: file_get_contents (/ home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbet.css) [<a href='function.file-get-contents'> function.file-get içindekiler </ a>]: failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok hattı 1395 / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbseo.php

Herhangi bir fikir neden? i BB en son sürüme yükseltilmiş

vBET
29-05-11, 20:58
Ben sadece forumu kontrol ve html çıktı bakın:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>

Ayrıca BB kod vbet.css ile sadece 2 yerlerde bu gibidir. Bu yüzden hiçbir fikrim yok vbseo RenkliAdult / vbet.css bulmak için çalışıyor. Belki de bir şey. Htaccess ve css için yönlendirme var. Veya vbseo bir şey. Vbseo.php alanında hattı 1395 - vbseo ile sorunu olduğu için bu konuda vbseo ekibi isteyin. Bize. Htaccess dosyasını gösterebilir ve bunu kontrol edecektir.

Simon Lloyd
29-05-11, 21:41
Michal, cevap için teşekkürler, ancak ben sadece / BB / bayraklar / / RenkliAdult vbet.css kopyalanır / sorunu tedavi etmek istediğiniz zaman, Kamil tüm BB erişim bilgileri gibi ihtiyaç duyduğunuz herşeyi kontrol etmek için benim site / sunucu erişebilirsiniz belirli yerlerde belirli vbseo dosyalarını değişiklikler, yeni vbseo geldiğinde farklı yerlerde dosyaları vardı ve ne yapmak bize yapmak için bize eski vbseo, uzunca bir süre geri vbseo yükseltme ile ilgili bir şey olabilir orada değişiklikleri de, belki o?

Her neyse, neye ihtiyacınız olduğunu erişim ve bir göz atın çekinmeyin:)

vBET
02-06-11, 23:03
Kamil, şu anda tatilde. Lütfen bana sadece benim PM bu erişim bilgilerinizi göndermek. Çok vBSEO CP erişim bilgilerinizi gönderin belki özel yönlendirmeleri veya buna benzer bir şey yanlış bir şey var.

Ben bir şey bulabilirsiniz kontrol edecektir.

vBET
09-06-11, 20:43
Erişim bilgi almak değildi. Hala burada yardıma ihtiyacım var ya da çözüldü?

vBET
15-06-11, 16:22
Cevap yok - çözülmüş sayılır. Diğer durumlarda lütfen sadece burada yazmak ve biz konuya geri dönecektir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1