PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené PHP chýb: stream neotvorí



Simon Lloyd
28-05-11, 10:14
Ahoj, som kontroloval protokoly chýb a mnoho z nich:
[28-May-2011 10:05:24] PHP Upozornenie: file_get_contents (/ home / thecodec / public_html / forumz / vbet.css) [<a href='function.file-get-contents'> function.file-get -Obsah </ a>]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / thecodec / public_html / forumz / vbseo.php on line 1395

Máte poňatie, prečo? som upgrade na najnovšiu verziu vBET

vBET
29-05-11, 20:58
Práve som čítala vaše forum a vidím v html výstupu:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>

Aj v kóde vBET iba 2 miesta s vbet.css sú, ako je tento. Takže nemám potuchy, prečo vBSEO sa snaží nájsť v forumz / vbet.css. Možno je to niečo s vaším. Htaccess a máte presmerovanie pre CSS. Alebo to je niečo, čo sa vBSEO. Pretože je problém s vBSEO - vbseo.php oblasti on line 1395 - opýtajte sa vBSEO tímu o tom. Môžete nám ukázať svoje. Htaccess súbor a preveríme to.

Simon Lloyd
29-05-11, 21:41
Michal, vďaka za odpoveď, získate prístup k mojej stránky / server kedykoľvek skontrolovať, čo potrebujete, je Kamil má všetky vBET v prístupové údaje, ale liečiť problém, ktorý som jednoducho skopírovať z vbet.css / vbet / flags / k / forumz / je možné, že môže mať niečo spoločné s upgradom vBSEO nejakú dobu späť, do starých vBSEO ste nám povedal, vykonať zmeny v určitých súborov vBSEO V niektorých miestach, keď prišiel nový vBSEO mal súborov na rôznych miestach a tie nám povedali, ako sa robí zmeny aj tam, možno je to?

Každopádne, neváhajte prístup, čo potrebujete, a pozrite sa:)

vBET
02-06-11, 23:03
Kamil je na dovolenke práve teraz. Prosím napíšte mi tie, prístupové údaje k môjmu hodín. Prosím pošlite vBSEO CP prístupové údaje tiež - možno, že je niečo v neporiadku s vlastnou presmerovanie alebo tak niečo.

Budem kontrolovať nájdem niečo.

vBET
09-06-11, 20:43
Nedostal prístupové údaje. Myslíte si stále potrebujú našu pomoc, tu alebo ich riešiť?

vBET
15-06-11, 16:22
Žiadna odpoveď - za vyriešiť. V opačnom prípade prosím, stačí napísať a my sa vrátiť k tejto otázke.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1