PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş BİLDİRİMLER tercüme yok

chick
28-11-09, 23:31
İngilizce konuşmak değil, herkes bayrağını kullanarak seçtikleri dil fark göremiyorum böylece Uyarılar tercüme değildir. : Confused:

Rus ve dışında Rusça haber her şeyi değiştirdi tıkladım, onlar da çevirmek için varsayalım değildir?

vBET
29-11-09, 00:25
Html parçası ise Bildirimi çevrilmiştir. VBSEO kullanıyorsanız, daha sonra büyük olasılıkla JavaScript bildirimler değişen dönüş var. Bu durumda vBSEO Java Script uyarılar çevirmek için BB seçeneği açmak için var:)

chick
29-11-09, 01:09
Harika çalıştı ... Teşekkür ederim. :)

WilliamCaeser
18-12-15, 00:17
İngilizce konuşmak değil, herkes bayrağını kullanarak seçtikleri dil fark göremiyorum böylece Uyarılar tercüme değildir. : Confused:

Rus ve dışında Rusça haber her şeyi değiştirdi tıkladım, onlar da çevirmek için varsayalım değildir?

Bu "JavaScript" BB için bildirimleri değiştirme açın görmüyorum. En son sürüm değil mi?

Marcin Kalak
18-12-15, 11:14
JS notice değiştirmek için ayarlama seçeneği = TR->BB->Fonksiyonlar>Sanal HTML Ekran Uygulamak için Sanal HTML Görüntüleme SEO.
Dikkat edin çevirmek için seçenekler = TR->BB- > Çeviri Seçenekler-> açın JS kullanarak ekledi;JavaScript BB mesajları Çevirmek.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1