PDA

View Full Version: Atrisinātas PAZIŅOJUMI neizpaužas



chick
28-11-09, 23:31
Paziņojumus, kas nav translating, lai ikviens, kas nerunā angliski nevar redzēt paziņojumu savā izvēlētajā valodā, izmantojot karogu. : Sajaukt:

Es noklikšķinājis uz Krievijas un viss mainījās uz Krievijas izņemot paziņojuma nav, ka viņi domāt tulkot arī?

vBET
29-11-09, 00:25
Paziņojums ir tulkots, ja tā ir daļa no HTML. Ja jūs izmantojat vBSEO, tad visticamāk, Jums ir jāieslēdz mainīt paziņojumus JavaScript. Tādā gadījumā Jums ir ieslēgtu vBET iespēju tulkot vBSEO Java Script paziņojumus:)

chick
29-11-09, 01:09
Es redzu strādāja lieliski ... Paldies. :)

WilliamCaeser
18-12-15, 00:17
Paziņojumus, kas nav translating, lai ikviens, kas nerunā angliski nevar redzēt paziņojumu savā izvēlētajā valodā, izmantojot karogu. : Sajaukt:

Es noklikšķinājis uz Krievijas un viss mainījās uz Krievijas izņemot paziņojuma nav, ka viņi domāt tulkot arī?

Es neredzu šo "savukārt par to, kā mainīt paziņojumus JavaScript" VBSEO. Tas nav jaunākā versija?

Marcin Kalak
18-12-15, 11:14
Lai mainītu paziņojumu par JS, iestatiet iespēju AdminCP->vBSEO->SEO Funkcijas->Virtuālo HTML Displejs, lai Lietotu Virtuālo HTML Displejs.
Tulkot paziņojumu pievienoti, izmantojot JS ieslēgt iespējas AdminCP->vBET->Tulkošanas Iespējas->Tulkot vBSEO ziņas JavaScript.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1