PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott ÉRTESÍTÉSEK nem jár



chick
28-11-09, 23:31
Közlemények nem fordítása így bárki, hogy nem beszél angolul nem látja a közlemény a választott nyelvet a zászlót. : Confused:

Rákattintottam orosz és minden megváltozott az orosz, kivéve a közlemény, nem hiszem, hogy fordítani is?

vBET
29-11-09, 00:25
Közlemény fordítani, ha ez része a html. Ha a vBSEO, akkor valószínűleg már be a változó hirdetmények JavaScript. Ebben az esetben meg kell bekapcsolni a vBET lehetőség lefordítani vBSEO Java Script közlemények:)

chick
29-11-09, 01:09
Látom, dolgoztam nagy ... Köszönöm. :)

WilliamCaeser
18-12-15, 00:17
Közlemények nem fordítása így bárki, hogy nem beszél angolul nem látja a közlemény a választott nyelvet a zászlót. : Confused:

Rákattintottam orosz és minden megváltozott az orosz, kivéve a közlemény, nem hiszem, hogy fordítani is?

Nem látom, hogy ez a "viszont a változó észreveszi, hogy a JavaScript" a VBSEO. Ez nem a legújabb verzió?

Marcin Kalak
18-12-15, 11:14
Változtatni észre a JS, opció AdminCP->vBSEO->SEO Funkciók->Virtuális HTML Megjelenítési kell Alkalmazni Virtuális HTML Kijelzőn.
Lefordítani észre, ki használ JS kapcsolja be az opciók AdminCP->vBET->Fordítási Opciók->Fordítás vBSEO üzeneteket a JavaScript használatát.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1