PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: PhotoPost sorunları

bcraytor
26-02-11, 03:59
Bu mesaj önceki yazı için ek bilgi içerir. Not sistemi URL'ler gömme izin vermediği ya da benzer bir şey ve aslında göndererek veya iletişim açısından çok kısıtlayıcıdır.

PhotoPost çalışmak için BB yüklerken sorun yaşıyorum. Diğer mesajlar aşağıdaki talimatları boşuna denedi.

VBulletin ve Foto yazılan VBulletin en son karşıdan yüklemeleri yüklenir

/ Home / ... / public_html

PhotoPost / home / ... / public_html / PhotoPost yüklü

Bu ilanlar ve PhotoPost benzeri dizinler, aynı zamanda bir photopost.ValuationEngineer.com

Ben Vbulletin PhotoPost ve stil kopyalanır
çeviriler bayrakları var görünür. Ama ben bir bayrak üzerine tıkladığınızda, o ana forum çevrilmiş ana forum için geri döner. PhotoPost forum haline geri dönmek tercüme değildir. PhotoPost (ya da seri ilanlar veya yorum) herhangi bir subforums tıklarsanız, bu da bir sorundur.

Birisi yardımcı olabilir?

vBET
02-06-11, 21:52
Merhaba. Kamil, bu bölüm için sorumlu oldu. Haklı şimdi tatil vardır.

Tüm açık durumlarda kontrol ve ben herhangi bir cevap olmadan yazı bulundu. Ben size AM hakkında, yazılı, ya da hiç diğer post çözüldü bilmiyorum. Konunun gerçek durumunu soran neden olmasıdır. Eşik var ya da değil mi? Eğer cevabınız evet ise, lütfen bu konuda tüm bilgileri (başka bir yerde bu konuda yazdı yazılmıştır).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1