СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблема са додатне конфигурације Корисничке групе на свом сајту



forosmb
23-06-11, 14:00
После мањих тестирања у нашем домену тестирања огледало, инсталирали смо одједном вБСЕО & ВБЕТ производа у производњи сајта.

Имали смо проблем у вези карактер "[" на УРЛ-ове. То бецомед нешто као # 20: (ХТМЛ цоде карактера) и неке везе престао да ради. Јер нисмо активирали превод УРЛ вБет, мислимо да је то највероватније због вБуллетин руковање.

(Неко је доживела то ипак?)

Али, с друге стране је управо искусила проблема са додатне конфигурације корисничке групе. Велика количина корисници су добили додатне корисничке групе инвалида.

Не могу да уверим да је због ВБЕТ али нисмо манипулисали други конфиг овај пут.

Нови корисничкој групи убацивање производа могло да утиче ово?

Како могу да реиндек Корисничке конфигурацију у случају нашој бази података садржи грешке?

kamilkurczak
24-06-11, 18:58
здраво,
Молим вас дајте ми УРЛ за сајт са ове УРЛ адресе проблема, ја ћу то проверити.

Да ли сте сигурни да сте конфигурисали вБЕТ са вБуллетин добро? можете проверити све конфигурације кораке још једном?

око Корисничке групе - вБЕТ има своју Корисничке групе - језичких група. вБЕТ немају никакве везе са ВБ или другим групама. Можете ли да опишете боље шта треба да радим да Цхек је на пробном форуму?

vBET
28-06-11, 16:45
Управо сам се вратио из одмора - да ли и даље потребна помоћ овде? :)

forosmb
30-06-11, 22:25
Да,
ууу секомерцадобцн цом

Имамо огледало за тестирање на
ууу пулпоман цом

Многе додатне Корисничке групе су постали деактивирају корисницима.
ИД 15, 20, 28

група ИД је смањен са 600 на 570 корисника припадности.

Ја сам слања Усер посланица.

vBET
01-07-11, 01:21
Имали смо сличан проблем са вБЕТ4.к верзију и пронашли смо решење за то. Ако је исти проблем онда ће решити ваш проблем. Молимо вас да погледате овде и необрађена брзо поправити. Сачекајте неко време и видети да ли проблем и даље постоји - потврдите то да помогне:)

Куицк Фик овде:

Ово ће бити укључени у следеће издање.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1