PDA

View Full Version: Lahendatud Trouble with lisada uusi kasutajagruppe konfiguratsiooni oma lehele



forosmb
23-06-11, 14:00
Pärast väike testimine testauksestamme peegel domeen, me paigaldatud korraga vbSEO & VBET toodete tekkekohas.

Meil oli seotud küsimusega märk "[" kohta URL. See becomed midagi # 20: (tegelase html kood) ja mõned lingid katki. Nagu me ei aktiveerida url tõlget vBet, me arvan, et see on kõige tõenäolisemalt tingitud vBSEO käitlemine.

(Keegi on seda kogenud anyway?)

Aga teisest küljest ta äsja kogetut probleeme lisada uusi kasutajagruppe konfiguratsioon. Suur hulk kasutajaid on saanud oma lisada uusi moderaatoriks keelatud.

Ma ei saa kinnitada see on tingitud VBET kuid me ei ole manipuleeritav muu config seekord.

New moderaatoriks sisestamise toode ei oleks mõjutanud on?

Kuidas indekseerida Kasutajagrupid konfiguratsiooni korral meie andmebaasis on vigu?

kamilkurczak
24-06-11, 18:58
tere,
Palun andke mulle URL saidi url hädas, siis ma seda kontrollida.

Oled sa kindel, et teil konfigureeritud vBET koos vBSEO hea? saate kontrollida kõiki konfiguratsioone sammud taas?

umbes nimekiri - vBET olema oma nimekiri - keele rühmad. vBET on midagi pistmist vB või teise gruppi. Kas te saaksite kirjeldada paremini, mida ma peaks tegema, et Chek see minu test alafoorumisse?

vBET
28-06-11, 16:45
Ma lihtsalt puhkuselt tagasi - kas sa ikka vajad abi siin? :)

forosmb
30-06-11, 22:25
Jah,
www sexomercadobcn com

Meil on peegel testimist
www pulpoman com

Paljud lisada uusi kasutajagruppe saanud deaktiveeritud kasutajatele.
id 15, 20, 28

grupitunnus on vähenenud 600-570 kasutajad kuuluvust.

Ma saadan admin kasutaja poolt MP.

vBET
01-07-11, 01:21
Meil oli sarnane küsimus vBET4.x versiooni ja leidsime lahenduse. Kui see on sama probleem siis see lahendab ka sinu probleem. Vaata siit ja kesa kiirparandus. Oodake veidi aega ja vaata, kas probleem ikka olemas - kinnitage seda tegi aidata:)

Kiirparandus siin:

See lisatakse järgmise vabastamist.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1