PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Baj aditional csoportokat konfiguráció oldalamon



forosmb
23-06-11, 14:00
Miután egy kisebb vizsgálat a tesztelés tükörben domain, mi telepített egyszerre vbSEO és vBET termékek termelési oldalon.

Volt érintő kérdés karakter "[" az URL-eket. Ez becomed ilyesmi # 20: (karakter html-kód) és néhány link nem működik. Ahogy nem aktiválja url fordítása vBET, azt hiszem, valószínűleg miatt vBSEO kezelése.

(Valaki tapasztalta ezt egyáltalán?)

De a másik kezében éppen tapasztalt problémát a aditional csoportok konfigurációt. Nagy mennyiségű felhasználó van a aditional csoportot tiltva.

Nem tudom biztosítani, hogy annak köszönhető, hogy vBET, de még nem manipulált más config ebben az időben.

Új csoportot behelyezése termék érinthette volna ezt?

Hogyan reindex csoportokat konfiguráció esetén adatbázisunkban tartalmaz hibákat?

kamilkurczak
24-06-11, 18:58
hello,
Kérjük, adjon nekem egy url, hogy az oldal ezzel a url baj, én is ellenőrizze.

Biztos, hogy beállított vBET a vBSEO jó? tudja ellenőrizni az összes konfiguráció lépés egyszer?

a csoportokat - vBET van saját csoportokat - nyelvi csoportok. vBET semmi köze a BB vagy más csoportok. tudja leírni a jobb, mit kellene tennem, hogy Chek ez az én teszt fórumon?

vBET
28-06-11, 16:45
Most menj vissza a nyaralás - Még mindig segítségre van szüksége itt? :)

forosmb
30-06-11, 22:25
Igen,
www sexomercadobcn com

Van egy tükör tesztelés
www pulpoman com

Sok aditional csoportok váltak kikapcsol a felhasználók számára.
id 15, 20, 28

csoport id csökkent 600-570 tartozó felhasználók.

Küldök admin felhasználó MP.

vBET
01-07-11, 01:21
Nem volt hasonló probléma vBET4.x verzió és azt találtuk, megoldást is. Ha ez ugyanaz a probléma akkor is meg fogja oldani a problémát. Kérjük, olvassa el itt parlagon gyors javítást. Várjon egy kis időt és nézze meg probléma továbbra is létezik - kérjük, erősítse tette help:)

Gyors fix van:

Ez tartalmazni fogja következő kiadásba.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1