СДА

Виев Фулл Версион: Решити Регистрација Проблем



beaconsfield
05-10-10, 19:55
Када нерегистрована члан жели да се региструјете нови налог да добије базу података неуспех после подношења све табеле на крају. Нико не може сада региструјте нови налог? Треба ми ваша непосредна помоћ.


Неважећи СКЛ:
ИНСЕРТ ИНТО корисник
(Опције, парентемаил, е-маил, име, со, пассворддате, лозинку, усергроупид, ЛангуагеИД, Усертитле, цустомтитле, сховбиртхдаи, биртхдаи_сеарцх, рођендан, тимезонеоффсет, **** хаљина, вбет_деф_ланг, дисплаигроупид, јоиндате, ластвисит, ластацтивити, аутосубсцрибе, сховвбцоде , тхреадедмоде, репутатионлевелид, углед, пмпопуп, макпостс, даиспруне, стартофвеек)
ВРЕДНОСТИ
(11537751,'', 'карделен_кск22 ********** Цом "," карделенкск22', '\\ \\ в (и4И5Тв.7} <98ки5Уве, Б = |) ЦФКС \\ "', ФРОМ_УНИКСТИМЕ (1286304455) , '55е50д487аа19ца1367ц67ц5д0ф31709 ', 3, 12,' Јени Уие ', 0, 0, '1985-04-26', '04-26-1985 ', '2', '88 .242.91.77 ',' див ','' , 1286304455, 1286304455, 1286304455, -1, 1, 0, 5, 10, 1, -1, 0, -1);

МиСКЛ Еррор: Непознато колона 'вбет_деф_ланг' у 'пољу листу "
Грешка број: 1054
Захтев Датум: уторак, 5. октобра 2010 @ 09:47:35 АМ
Грешка Датум: уторак, 5. октобра 2010 @ 09:47:35 АМ
Сценарио: хттп://ввв.мидомаин.цом/регистер.пхп?до=аддмембер
Реферрер: хттп://ввв.мидомаин.цом/регистер.пхп?до=аддмембер
ИП адреса: 88.242.91.77
Корисничко име: карделенкск22
Версион_наме: вБ_Датабасе
МиСКЛ верзија:

Simon Lloyd
05-10-10, 20:53
Када сте користили мој Хтаццесс преправи правила. Да ли сте променили форумз реч за ваш форум директоријум?

beaconsfield
05-10-10, 21:10
Не, ја нисам. Не користим директоријум форуму. Шта да радим?

Simon Lloyd
05-10-10, 21:15
. Хтаццесс да је моја фасцикла екстензију, ако је ваш форум је овако ввв.мисите.цом / форуму затим промените форумз за форум и требало би да буде добар:) (бтв сам само купио и инсталирао ово данас)

beaconsfield
05-10-10, 21:19
Рудник је ввв.мидомаин.цом

Simon Lloyd
05-10-10, 21:23
Онда бих се нагађања, али можете да урадите ништа лошија него промена иоур.хтаццес од оне коју сте копирали из моје решење за ово и види како ти иде

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]Ako se to ne radi postavite ponovo napisati kako je pre nego što ikada promenila je danas i čekati da se neko ovde da javite se sa vama, barem oni će biti u mogućnosti da koristite forum :)

beaconsfield
05-10-10, 21:27
Хвала на помоћи али то не решава мој проблем базу података. Проблем је нико не може да сада региструјте нови налог. Због стола подразумевани језик није познат. Било који идеја?

Simon Lloyd
05-10-10, 21:33
променити подразумевани језик у свом админцп> вбет> Маин> подразумеваног језика

Онда за вас да видите ваш форум ввв.мидомаин.цом/ен/ ср ако је ваш подразумевани језик је енглески.

Тхатс најбоље што може да уради као свој не мој МО и ИМ ни кодер - Жао ми је!

beaconsfield
05-10-10, 21:34
У сваком случају хвала ти: ди ће чекати Михал одговор..

kamilkurczak
06-10-10, 08:50
здраво
Био сам на вашем сајту, а ја не могу наћи заставе. Да ли сте сигурни да сте увезли вБЕТ продуцт.кмл датотеку из не-не-уплоадфолдер од админцп-> производа и додатака-> Додај / производа увоза?

vBET
06-10-10, 11:25
Када нерегистрована члан жели да се региструјете нови налог да добије базу података неуспех после подношења све табеле на крају. Нико не може сада региструјте нови налог? Треба ми ваша непосредна помоћ.

Ако још увек постоји - молим вас још једном за увоз датотека вБЕТ производ. Током инсталације вБЕТ ствара ову колону. Можете наћи у датотеци производ:

$vbulletin->db->query_write('ALTER TABLE ' . TABLE_PREFIX . 'user ADD vbet_def_lang VARCHAR(5)');

Чини се да је нешто кренуло наопако први пут. Молимо проверите да ли то нестаје после увоза поново вБЕТ производ фајл. Ако и даље не ради - молимо детаље АМ приступ вашем ФТП-а и Администратор ЦП - ми ћемо га проверити.

beaconsfield
06-10-10, 18:46
Ја поново инсталирати Плугин (оверите) два пута проблем и даље постоји. Сам ти послао ПМ.

vBET
06-10-10, 23:29
Гот ит. Имајте у виду да смо ноћ на нашем времену сада. Камила ће се побринути о томе сутра:)

kamilkurczak
08-10-10, 12:09
Здраво, Ја сам још увек чека АМ од вас:)

beaconsfield
08-10-10, 19:00
Извините због кашњења одговора. АМ послат.

beaconsfield
08-10-10, 22:18
Унисталлед и ја поново инсталирати поново. Проблем је решен.

kamilkurczak
08-10-10, 22:42
Поздрав,
Хвала на потврди.
:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1