PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problem Rejestracja



beaconsfield
05-10-10, 19:55
Kiedy niezarejestrowanych członek chce zarejestrować nowe konto dostaje awarii bazy danych po zgłoszeniu wszystkich tabel na końcu. Nikt nie może zarejestrować nowe konto? I wymagających natychmiastowej pomocy.


Nieprawidłowy SQL:
INSERT INTO użytkownika
(Opcje, parentemail, e-mail, nazwę użytkownika, sól, passworddate, hasło usergroupid, LanguageID, usertitle, customtitle, showbirthday, birthday_search, urodziny, Timezoneoffset, **** sukienka, vbet_def_lang, displaygroupid, joindate, lastvisit, lastactivity, autosubscribe, showvbcode , threadedmode, reputationlevelid, reputacja, pmpopup, maxposts, daysprune, startofweek)
WARTOŚCI
(11537751,'', 'kardelen_ksk22 ********** com "," kardelenksk22', '\\ \\ w (y4I5Tv.7} <98ky5Uwe, B = |) CFX \\ ", FROM_UNIXTIME (1286304455) , '55e50d487aa19ca1367c67c5d0f31709 ', 3, 12, "Junior Member", 0, 0, '1985-04-26', '04-26-1985 ', '2', '88 .242.91.77 ',' tr ','' , 1286304455, 1286304455, 1286304455, -1, 1, 0, 5, 10, 1, -1, 0, -1);

Błąd MySQL: Nieznana kolumna 'vbet_def_lang' in 'field list'
Numer błędu: 1054
Data wniosek: wtorek, 5 października 2010 @ 21:47:35
Data Error: wtorek, 05 październik 2010 @ 21:47:35
Skrypt: http://www.mydomain.com/register.php?do=addmember
GG: http://www.mydomain.com/register.php?do=addmember
Adres IP: 88.242.91.77
Użytkownik: kardelenksk22
Classname: vB_Database
MySQL w wersji:

Simon Lloyd
05-10-10, 20:53
Kiedy używałem. Reguł htaccess rewrite nie zmienić forumz słowo katalogu forum?

beaconsfield
05-10-10, 21:10
Nie, nie. Nie używam folderu forum. Co mam zrobić?

Simon Lloyd
05-10-10, 21:15
. Htaccess, że ma moje rozszerzenie katalogu, jeśli forum jest tak www.mysite.com / forum następnie zmienić forumz do forum i powinno być dobrze:) (btw i dopiero kupił i zainstalował to dzisiaj)

beaconsfield
05-10-10, 21:19
Kopalnia jest www.mydomain.com

Simon Lloyd
05-10-10, 21:23
Wtedy będę zgadywać, ale można to zrobić nie gorzej niż your.htacces zmiana z jednej skopiowany z mojego rozwiązania tego i zobacz jak go

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]Jeśli to nie poskutkuje ustawić swoje przepisać do jak to było przed kiedykolwiek zmienisz to dzisiaj i czekać na kogoś z tutaj, aby się z Tobą, co najmniej, będą mogli korzystać z forum :)

beaconsfield
05-10-10, 21:27
Dzięki za pomoc, ale to nie rozwiąże mój problem bazy danych. Problemem jest to, nikt nie może zarejestrować nowe konto. Ze względu na stole domyślny język nie jest znana. Każdy pomysł?

Simon Lloyd
05-10-10, 21:33
zmienić domyślny język w> vBET> MAIN admincp domyślny język>

Następnie, aby zobaczyć swoje forum www.mydomain.com/en/ en jeśli domyślnym językiem jest angielski.

Thats najlepiej można to zrobić jak jej nie mój mod i im nie coder - sorry!

beaconsfield
05-10-10, 21:34
W każdym razie dziękuję:. DI będzie czekać odpowiedź Michała.

kamilkurczak
06-10-10, 08:50
cześć
Byłem na miejscu i nie mogę znaleźć flagi. czy jesteś pewien, że importowany plik product.xml vBET z do-not-uploadfolder przez admincp-> Produkty i wtyczki-> dodaj / produktu import?

vBET
06-10-10, 11:25
Kiedy niezarejestrowanych członek chce zarejestrować nowe konto dostaje awarii bazy danych po zgłoszeniu wszystkich tabel na końcu. Nikt nie może zarejestrować nowe konto? I wymagających natychmiastowej pomocy.

Jeśli nadal istnieje - prosimy o jeszcze jeden importowe vBET plik produktu. Podczas vBET instalacyjny tworzy w tej kolumnie. Można znaleźć w pliku produktu:

$vbulletin->db->query_write('ALTER TABLE ' . TABLE_PREFIX . 'user ADD vbet_def_lang VARCHAR(5)');

Wydaje się, że coś poszło nie po raz pierwszy. Proszę sprawdzić to znika po zaimportowaniu vBET plik produkt ponownie. Jeśli nadal nie działa - proszę szczegóły dostęp PM do CP FTP i Administracja - sprawdzimy to.

beaconsfield
06-10-10, 18:46
I ponownie zainstalować plugin (overite) dwa razy problem nadal istnieje. Ja was wysłałem PM.

vBET
06-10-10, 23:29
Rozumiem. Proszę pamiętać, że mamy noc na nasz czas teraz. Kamil zajmie się jutro:)

kamilkurczak
08-10-10, 12:09
Witam, jestem wciąż czeka na PM od ciebie:)

beaconsfield
08-10-10, 19:00
Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi. PM wysłany.

beaconsfield
08-10-10, 22:18
I unistalled i ponownie zainstalować ponownie. Problem jest rozwiązany.

kamilkurczak
08-10-10, 22:42
Witam,
Dzięki za potwierdzenie.
:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations