PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل ثبت نام

beaconsfield
05-10-10, 19:55
هنگامی که عضو ثبت نشده می خواهد به ثبت نام یک حساب جدید او می شود ، شکست پایگاه داده پس از پر کردن همه جداول در پایان. هیچ کس نمی تواند با یک اکانت جدید ثبت نام کنم؟ من نیاز به کمک فوری شما.

نامعتبر SQL :
INSERT INTO کاربر
(گزینه ها ، parentemail ، ایمیل ، نام کاربری ، نمک ، passworddate ، رمز عبور ، usergroupid ، languageid ، usertitle ، customtitle ، showbirthday ، birthday_search ، تاریخ تولد ، timezoneoffset ، **** لباس ، vbet_def_lang ، displaygroupid ، joindate ، lastvisit ، lastactivity ، autosubscribe ، showvbcode ، threadedmode ، reputationlevelid ، شهرت ، pmpopup ، maxposts ، daysprune ، startofweek)
ارزشهای
(11537751 ، ''،' kardelen_ksk22 ********** COM '،' kardelenksk22 '،' \\ \\ W (y4I5Tv.7} <98ky5Uwe ، B = |) CFX \\ "' ، FROM_UNIXTIME (1286304455) '55e50d487aa19ca1367c67c5d0f31709' ، 3 ، 12 ، 'ینی Üye' ، 0 ، 0 ، '1985- 04 - 26' ، '04- 26 - 1985' ، '2' ، '88.242.91.77' ، 'TR' ، '' 1286304455 ، 1286304455 ، 1286304455 ، -1 ، 1 ، 0 ، 5 ، 10 ، 1 ، -1 ، 0 ، -1) ؛

خطا در خروجی زیر : 'vbet_def_lang ستون ناشناخته در' لیست میدان '
شماره خطا : 1054
درخواست عضویت : سه شنبه ، 5 اکتبر 2010 @ 09:47:35 PM
خطا در تاریخ : سه شنبه ، 5 اکتبر 2010 @ 09:47:35 PM
فیلمنامه : http://www.mydomain.com/register.php؟do=addmember
ارجاع دهنده : http://www.mydomain.com/register.php؟do=addmember
IP آدرس : 88.242.91.77
نام کاربری : kardelenksk22
Classname : vB_Database
خروجی زیر نسخه :

Simon Lloyd
05-10-10, 20:53
هنگامی که شما با استفاده از. htaccess تغییر نام دهید بازنویسی قوانین تنظیمات ثبت کلمه برای پوشه انجمن خود را تغییر دهید؟

beaconsfield
05-10-10, 21:10
نه من این کار را نکرد. من پوشه انجمن استفاده کنید. باید چه کار کنم؟

Simon Lloyd
05-10-10, 21:15
که htaccess تغییر نام دهید تا به فرمت پوشه من ، اگر انجمن خود را شبیه به این است www.mysite.com / انجمن و سپس تنظیمات ثبت به انجمن تغییر دهید و شما باید خوب باشد :) (مشاهده فرم خرید من فقط فقط خرید و نصب این امروز)

beaconsfield
05-10-10, 21:19
معدن www.mydomain.com است

Simon Lloyd
05-10-10, 21:23
سپس من به حدس زدن ، اما بدتر از your.htacces تغییر ، شما می توانید از به یکی از شما از راه حل من این کپی را انجام دهید و ببینید که چگونه شما را به

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]اگر آن كار را بازنويسى كرده به چه پيش از آن بود که تا بحال عوض شده و منتظر آن روز و امروز کسی از اینجا که ما با شما تماس بگيريم، دست كم آنها به وجود خواهد آمد شما قادر به استفاده از فوروم :)

beaconsfield
05-10-10, 21:27
برای کمک شما متشکرم اما مشکل دیتا بیس من را حل نمی کند. مشکل این است که هیچ کس نمی تواند با یک حساب جدید هم اکنون ثبت نام کنید. از آنجا که از پیش فرض جدول زبان شناخته شده نیست. ایده؟

Simon Lloyd
05-10-10, 21:33
تغییر زبان به طور پیش فرض در خود admincp> فعال تصدی> صفحه اصلی> زبان پیش فرض

سپس شما را به انجمن خود را www.mydomain.com/en/ EN اگر زبان پیش فرض خود را به زبان انگلیسی است.

سلام من می تواند به عنوان وزارت دفاع نه من انجام دهد و پیام رسانی فوری بدون رمز گذار -- با عرض پوزش!

beaconsfield
05-10-10, 21:34
به هر حال از شما تشکر می کنم : DI پاسخ میشل صبر کنید.

kamilkurczak
06-10-10, 08:50
سلام
من را در سایت خود بود و من می توانم پرچم را پیدا کند. شما اطمینان حاصل کنید که شما فعال تصدی product.xml فایل را از انجام دهند نه uploadfolder admincp -> محصولات و پلاگین های وارداتی> اضافه / محصول واردات؟

vBET
06-10-10, 11:25
هنگامی که عضو ثبت نشده می خواهد به ثبت نام یک حساب جدید او می شود ، شکست پایگاه داده پس از پر کردن همه جداول در پایان. هیچ کس نمی تواند با یک اکانت جدید ثبت نام کنم؟ من نیاز به کمک فوری شما.

اگر آن هنوز وجود دارد -- لطفا یکی از واردات هم فعال تصدی فایل بیشتر محصول. در طول نصب ، فعال تصدی این ستون را ایجاد می است. شما می توانید در فایل محصول :

$vbulletin->db->query_write('ALTER TABLE ' . TABLE_PREFIX . 'user ADD vbet_def_lang VARCHAR(5)');

به نظر می رسد که چیزی اشتباه رفت و اولین بار است. لطفا بررسی می کند آن را پس از وارد کردن فایل محصول فعال تصدی دوباره ناپدید می شوند. اگر هنوز کار نمی کند -- لطفا جزئیات PM دسترسی به CP FTP و مدیریت -- ما آن را بررسی کنید.

beaconsfield
06-10-10, 18:46
من نصب پلاگین (overite) دو بار مشکل هنوز وجود دارد. من فرستاده شما PM.

vBET
06-10-10, 23:29
آن کردم. لطفا توجه داشته باشید که ما شب را در زمان ما در حال حاضر. کمیل مورد مراقبت از آن فردا را انجام دهید :)

kamilkurczak
08-10-10, 12:09
میهمان گرامی ، من هنوز برای PM از شما در انتظار :)

beaconsfield
08-10-10, 19:00
با عرض پوزش برای اواخر پاسخ. PM فرستاد.

beaconsfield
08-10-10, 22:18
من unistalled و نصب مجدد دوباره. مشکل حل شده است.

kamilkurczak
08-10-10, 22:42
میهمان گرامی ،
تایید شما است.
:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1