PDA

View Full Version: Atrisinātas Reģistrācija Problēma



beaconsfield
05-10-10, 19:55
Ja nereģistrētu dalībnieks vēlas reģistrēt jaunu kontu viņš saņem datu bāzes kļūmes pēc to iesniegšanas visas tabulas beigās. Neviens nevar reģistrēt jaunu kontu tagad? Man vajag jūsu tūlītēju palīdzību.


Nepareizs SQL pieprasījums:
INSERT INTO lietotāju
(Iespējas, parentemail, e-pasts, lietotājvārds, sāls, passworddate, paroli, usergroupid, languageid, usertitle, customtitle, showbirthday, birthday_search, dzimšanas diena, timezoneoffset, **** kleitu, vbet_def_lang, displaygroupid, joindate, lastvisit, lastactivity, autosubscribe, showvbcode , threadedmode, reputationlevelid, reputācija, pmpopup, maxposts, daysprune, startofweek)
VALUES
(11537751,'', 'kardelen_ksk22 ********** com "," kardelenksk22', '\\ \\ w (y4I5Tv.7} <98ky5Uwe, B = |) CFX \\ "', FROM_UNIXTIME (1286304455) , '55e50d487aa19ca1367c67c5d0f31709 ', 3, 12 "Yeni Üye", 0, 0, '1985-04-26', '04-26-1985 ", '2 ', '88 .242.91.77", "tr"'' , 1286304455, 1286304455, 1286304455, -1, 1, 0, 5, 10, 1, -1, 0, -1);

MySQL kļūda: Nezināms ailē "vbet_def_lang" in "lauku sarakstā"
Kļūda skaits: 1054
Pieprasīt Datums: otrdiena, oktobris 5, 2010 @ 21:47:35
Kļūda Datums: otrdiena, oktobris 5, 2010 @ 21:47:35
Scenārijs: http://www.mydomain.com/register.php?do=addmember
Referrer: http://www.mydomain.com/register.php?do=addmember
IP adrese: 88.242.91.77
Lietotājvārds: kardelenksk22
Klases nosaukums: vB_Database
MySQL versija:

Simon Lloyd
05-10-10, 20:53
Kad jūs izmantoja manu. Htaccess pārrakstīt noteikumus, jūs mainīt vārdu forumz jūsu forum mapi?

beaconsfield
05-10-10, 21:10
Nē, es ne. Es nelietoju forumā mapi. Kas man ir jādara?

Simon Lloyd
05-10-10, 21:15
. Ka htaccess ir mana mape pagarinājumu, ja jūsu forums ir līdzīgs šim www.mysite.com / forum tad mainīt forumz uz forumu un jums vajadzētu būt labai:) (BTW es tikai tikko nopirkto un uzstādīta šodien)

beaconsfield
05-10-10, 21:19
Mine ir www.mydomain.com

Simon Lloyd
05-10-10, 21:23
Tad es varētu būt guessing bet jūs varētu darīt ne sliktāk kā mainīt your.htacces no viena tu kopē no manas risinājumu, lai šo un redzēt, kā jums iet

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]Ja tas nepalīdz noteikt jūsu pārrakstīt atpakaļ, kā tas bija pirms jūs jebkad nomainījuši šodien un gaidīt, kamēr kāds no šeit, lai sazināties ar jums, vismaz viņi varēs izmantot jūsu forums :)

beaconsfield
05-10-10, 21:27
Paldies par jūsu palīdzību, bet tas neatrisina manu datu bāzi problēmu. Problēma ir tā, neviens nevar reģistrēt jaunu kontu tagad. Tā kā noklusējuma valoda tabula nav zināms. Jebkura ideja?

Simon Lloyd
05-10-10, 21:33
mainītu noklusējuma valodu, jūsu AdminCP> vbet> MAIN> noklusējuma valoda

Tad, lai jūs varētu redzēt jūsu forums www.mydomain.com/en/ en ja jūsu noklusējuma valoda ir angļu.

Tas ir labākais es varu darīt, jo tā nav mana mod, un im nav coder - sorry!

beaconsfield
05-10-10, 21:34
Anyway paldies: DI būs jāgaida Michal atbildi..

kamilkurczak
06-10-10, 08:50
sveiki
Es biju uz jūsu vietni, un es nevaru atrast karogi. jūs esat pārliecināts, ka tu importē vBET product.xml failu no do-ne-uploadfolder ar AdminCP-> produkti un plugins-> pievienot / importa produktu?

vBET
06-10-10, 11:25
Ja nereģistrētu dalībnieks vēlas reģistrēt jaunu kontu viņš saņem datu bāzes kļūmes pēc to iesniegšanas visas tabulas beigās. Neviens nevar reģistrēt jaunu kontu tagad? Man vajag jūsu tūlītēju palīdzību.

Ja tas joprojām pastāv - lūdzu vēl vienu reizi importa vBET ražojuma dokumentāciju. Instalēšanas laikā vBET rada šo kolonnu. Jūs varat atrast produktu failu:

$vbulletin->db->query_write('ALTER TABLE ' . TABLE_PREFIX . 'user ADD vbet_def_lang VARCHAR(5)');

Šķiet, ka kaut kas nogāja greizi pirmo reizi. Lūdzu, pārbaudiet vai tas pazūd pēc importēšanas vBET produktu failu atkal. Ja joprojām nav darba - lūdzu PM piekļuves datus uz jūsu FTP un Admin CP - mēs pārbaudīsim to.

beaconsfield
06-10-10, 18:46
Es pārinstalēta spraudnis (overite) divreiz problēma joprojām pastāv. Es jūs sūtīju PM.

vBET
06-10-10, 23:29
Got to. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs esam nakts uz mūsu laiku, tiesības tagad. Kamil parūpēsies par to rīt:)

kamilkurczak
08-10-10, 12:09
Sveiki, es esmu vēl gaida PM no jums:)

beaconsfield
08-10-10, 19:00
Atvainojiet par novēlotu atbildi. PM nosūtīts.

beaconsfield
08-10-10, 22:18
Es unistalled un atjaunot atkal. Problēma ir atrisināta.

kamilkurczak
08-10-10, 22:42
Hello,
Paldies par jūsu apstiprinājuma.
:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations