PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Submenu s jazyk nastavený v dotaze url nie sú zobrazené



mario06
09-01-12, 07:52
Problém: Submenu s jazykom nastaviť v programe query url nie sú zobrazené.
Otvoril nové vlákno, požiadal.
S pozdravom

r.dziadusz
09-01-12, 23:24
Ahoj
Som kontrolu vašej situácii, ale buďte trpezliví, ako my nie oficiálne podporu verziu vBulletin potrebujem nejaký čas nájsť a opraviť váš problém

r.dziadusz
10-01-12, 21:51
Ahoj
Po niektorých reasearch vedieť čo je problém. Vo vašej verzii na vBET tam niektoré vBulletin chýb:

Poznámka: Táto integrácia bude sa váš archív stránok mohli prekladať, ale okrem stránok Archiv sub-fóra - tam je chyba v phpBB, ktoré neumožňujú urobiť.


Sme nedokáže opraviť tento problém. Tiež, ako som písal v váš iné vlákno, vaše fórum, očakávajú, že sub-fórum funguje. Pozrite:
kliknite na položku (http://www.all-unlock.com/archive/index.php/?language=ar)

Ak stále máte otázky tejto otázke please ask, ak nie bude označiť toto vlákno zatvorené

r.dziadusz
10-01-12, 21:52
Ahoj
Po niektorých reasearch vedieť čo je problém. Vo vašej verzii na vBET tam niektoré vBulletin chýb:

Poznámka: Táto integrácia bude sa váš archív stránok mohli prekladať, ale okrem stránok Archiv sub-fóra - tam je chyba v phpBB, ktoré neumožňujú urobiť.


Sme nedokáže opraviť tento problém. Tiež, ako som písal v váš iné vlákno, vaše fórum, očakávajú, že sub-fórum funguje. Pozrite:
kliknite na položku (http://www.all-unlock.com/archive/index.php/?language=ar)

Ak stále máte otázky tejto otázke please ask, ak nie bude označiť toto vlákno zatvorené

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1