КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Підменю з мовою встановити в запиту url не відображаються



mario06
09-01-12, 07:52
Проблема: Підменю з мовою встановити в запиту url не показані.
Відкрито новий потік, як запитав.
З повагою

r.dziadusz
09-01-12, 23:24
Привіт
Я перевіряю вашої ситуації, але будьте терплячими, як ми робимо не officialy підтримку вашого vBulletin версія, мені потрібно якийсь час, щоб знайти та виправити проблему

r.dziadusz
10-01-12, 21:51
Привіт
Після деяких reasearch я знаю, що це проблема. У версії на vBET там деякі vBulletin помилку:

ПРИМІТКА: Ця інтеграція буде зроблений сторінок архіву, щоб мати можливість перекладати, але, за винятком архіву Підфоруми сторінок - є помилка в VBulletin, які не дозволяють цього робити.


Ми не може виправити цю проблему. Крім того, як я писав у вашому інший потік, ваш форум, очікувати, subforum працює нормально. Подивіться:
натисніть кнопку (http://www.all-unlock.com/archive/index.php/?language=ar)

Якщо у вас ще є питання це питання, будь ласка, запитайте, якщо не буде позначити цей потік, закриті

r.dziadusz
10-01-12, 21:52
Привіт
Після деяких reasearch я знаю, що це проблема. У версії на vBET там деякі vBulletin помилку:

ПРИМІТКА: Ця інтеграція буде зроблений сторінок архіву, щоб мати можливість перекладати, але, за винятком архіву Підфоруми сторінок - є помилка в VBulletin, які не дозволяють цього робити.


Ми не може виправити цю проблему. Крім того, як я писав у вашому інший потік, ваш форум, очікувати, subforum працює нормально. Подивіться:
натисніть кнопку (http://www.all-unlock.com/archive/index.php/?language=ar)

Якщо у вас ще є питання це питання, будь ласка, запитайте, якщо не буде позначити цей потік, закриті

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1