PDA

View Full Version: Riješen Podizbornici s jezika postavljeni u url upita ne prikazuju



mario06
09-01-12, 07:52
Problem: Podizbornicima s jezikom postaviti u url upita ne prikazuju.
Otvorio novu temu kao pitanje.
Pozdrav

r.dziadusz
09-01-12, 23:24
Bok
Sam provjeri svoju situaciju, ali budite strpljivi, jer mi ne službeno podržava vaš vBulletin verziju trebam neko vrijeme kako bi pronašli i riješili problem

r.dziadusz
10-01-12, 21:51
Bok
Nakon nekog istraživanja provedene znam u čemu je problem. U verziji na vBET postoji neki vBulletin bug:

NAPOMENA: Ovaj će integracija napravili arhivu stranica da bi mogli prevesti, ali OSIM arhiva pod-forum stranica - tu je bug u vBulletin koji ne dopuštaju da to učiniti.


Ne možemo riješiti taj problem. Također, kao što sam napisao u drugoj temi, vaš forum, očekuju Subforum utvrde prekid. Pogledajte:
kliknite (http://www.all-unlock.com/archive/index.php/?language=ar)

Ako još uvijek je dobio pitanja u vezi s ovim pitanjem obratite se, ako ne ja ću obilježiti ovaj thread zatvoren

r.dziadusz
10-01-12, 21:52
Bok
Nakon nekog istraživanja provedene znam u čemu je problem. U verziji na vBET postoji neki vBulletin bug:

NAPOMENA: Ovaj će integracija napravili arhivu stranica da bi mogli prevesti, ali OSIM arhiva pod-forum stranica - tu je bug u vBulletin koji ne dopuštaju da to učiniti.


Ne možemo riješiti taj problem. Također, kao što sam napisao u drugoj temi, vaš forum, očekuju Subforum utvrde prekid. Pogledajte:
kliknite (http://www.all-unlock.com/archive/index.php/?language=ar)

Ako još uvijek je dobio pitanja u vezi s ovim pitanjem obratite se, ako ne ja ću obilježiti ovaj thread zatvoren

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1