PDA

Zobacz pełną wersję: Jak można wymusić wybór języka?



Fabiano
20-06-15, 20:29
Como posso forçar para que todos os usuários escolham seu idioma nativo? Procureu no AdminCP > Pola profilu użytkownika, ale nie mogłem znaleźć cokolwiek związanego z vBET. pragnę, to pole "Wymagane" i to było "Wymagany", gdy szedł w na Forum. chcę, że wszystkie moje użytkownicy mają pełną satysfakcję w vBET. dziękuję za pomocą!

Marcin Kalak
22-06-15, 09:43
Użytkownik może wybrać domyślny język podczas rejestracji. Użytkownika można zmienić w dowolnym momencie, domyślny język w ustawieniach profilu. Możesz zmienić język wykrywania w AdminCP -> vBET -> wykrywanie języka, tak, że jest niezależny od języka zestaw przez użytkownika.

Fabiano
22-06-15, 21:03
Eu sei Marcin, más eu quero forçar que todos os usuários devem selecionar língua sua.

Marcin Kalak
23-06-15, 11:14
Użytkownik może ustawić język podczas rejestracji. Domyślny język w formularzu rejestracji jest językiem, w którym użytkownik Przetłumacz stronę podczas rejestracji.
Można ustawić przekierowanie edycji profilu dla użytkowników, których nie zestaw domyślny język w AdminCP -> vBET -> Misc.

Fabiano
24-06-15, 01:05
Doskonałe Marcin, dziękuję!

Marcin Kalak
24-06-15, 08:05
Cieszę się, że mogłem pomóc.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1