PDA

View Full Version: Kuidas sundida keelevalikut?



Fabiano
20-06-15, 20:29
Como posso forçar para que todos os usuários escolham seu idioma nativo? Procureu no AdminCP > Kasutajaprofiilide välja, kuid ma ei suutnud leida midagi seotud vBET. soovin sellel väljal oli "Vajalik" ja see oli "Vajalik", kui ta kõndis kohta foorum. soovin, et mu kasutajatel on täielik rahulolu kasutamisel vBET. Tänan teid!

Marcin Kalak
22-06-15, 09:43
Kasutaja saab valida, vaikimisi keel registreerimisel. Kasutaja võib igal ajal muuta, vaikimisi keel-profiili seaded. Saate muuta keelt avastamise AdminCP->vBET->Keele Tuvastamine nii, et see on sõltumatu keel määratud kasutaja.

Fabiano
22-06-15, 21:03
Eli sei Marcin, más eli quero forçar que todos os usuários devem selecionar sua língua.

Marcin Kalak
23-06-15, 11:14
Kasutaja saab määrata keele registreerimise käigus. Vaikimisi keele registreerimise vorm on keel milles kasutaja tõlkida leht registreerimise käigus.
Saate määrata, suunata toimetamine profiili kasutajatele, kes ei ole määratud vaikimisi keel AdminCP->vBET->Misc.

Fabiano
24-06-15, 01:05
Täiuslik Marcin, tänan teid!

Marcin Kalak
24-06-15, 08:05
Ma olen õnnelik, ma saaksin sind aidata.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1