PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Forum pamięci podręcznej messing



gopalmm2
07-09-12, 22:19
Cze wszystkim!

Ostatnio mam problem z mojej pamięci podręcznej forum. Tylko zmiany wprowadzone zostało, że uaktualnieniu do vbet 4.5.1, więc myślę, że to może być przyczyną. Miałem innego problemu przed i vBET zalogowany jako administrator i używanych przywilejów FTP rozwiązać problemu po uaktualnieniu. NOWY problem my forum jest, że kto loguje się nie można zobaczyć, są rejestrowane chyba że odświeżania strony. Samo do PM i księgowania. Zmiany nie są widoczne, chyba że odświeżyć stronę.

Nie może to być problem z vBET sobie, ale lω że co może być najbardziej prawdopodobna przyczyna, ponieważ tylko zmiany ostatnio wprowadzone jest uaktualnienia.

Może ktoś oświecić mnie na ten problem? Jest to problem związany z mojego plugin vBET, lub należy szukać gdzie indziej?

Dziękujemy za odpowiedzi!

gopalmm2
08-09-12, 15:28
Nevermind - było hostingu problem firmy po wszystkich. Uffff! Wszystkie rozwiązane...

Przepraszamy za kłopoty. Nie vBET wydawania tutaj, to proszę zignorować to!

Marcin Kalak
10-09-12, 11:16
Cieszę się, że możesz rozwiązać problem. Zamknąć ten wątek.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1