PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Μνήμη cache φόρουμ που προκαλεί προβλήματα



gopalmm2
07-09-12, 22:19
Γεια σε όλους!

Αντιμετωπίζω πρόσφατα ένα ζήτημα με cache μου φόρουμ. Το μόνο αλλαγές που έκανα ήταν ότι αναβάθμισα σε vbet 4.5.1, έτσι νόμιζα ότι θα μπορούσε να είναι η αιτία. Είχα ένα άλλο θέμα πριν και vBET να συνδεθεί ως "διαχειριστής" και να χρησιμοποιούνται τα δικαιώματα FTP για να διορθώσετε το ζήτημα με την αναβάθμιση. Το ΝΈΟ θέμα στο φόρουμ για μου είναι ότι, όποιος καταγράφει στο δεν μπορούν να δουν αυτές καταγράφονται στο, εκτός εάν αυτοί ανανεώστε τη σελίδα. Τούτο ισχύει για PM και καταχώρησης. Οι αλλαγές δεν θεωρούνται εκτός αν αυτοί ανανεώστε τη σελίδα.

Αυτό δεν είναι ένα πρόβλημα με vBET τα ίδια, αλλά σκέφτομαι ότι μπορεί να είναι η πιο πιθανή αιτία, επειδή το μόνο αλλαγές που έκανα πρόσφατα είναι η αναβάθμιση.

Μπορεί το διαφωτίζει σχετικά με αυτό το θέμα; Αυτό είναι ένα ζήτημα με το plugin μου vBET, ή θα πρέπει να περιμένω αλλού;

Σας ευχαριστώ για την απάντηση!

gopalmm2
08-09-12, 15:28
Nevermind - ήταν μετά από όλα ένα ζήτημα της εταιρεία φιλοξενίας. Phew! Όλοι επιλυθεί...

Συγγνώμη για τον κόπο. Όχι ένα vBET θέμα εδώ, έτσι παρακαλώ αγνοήσει αυτό!

Marcin Kalak
10-09-12, 11:16
Είμαι ευτυχής να σας έλυσε το πρόβλημα. Κλείνω αυτό το νήμα.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1