КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Форум кеш Мессінг вгору



gopalmm2
07-09-12, 22:19
Привіт усім!

Нещодавно я виникають проблеми з мій форум кеш. Лише зміни, внесені була в тому, що я підвищено до vbet 4.5.1, тому я подумав, що може бути причиною. Я був ще одне питання, перш ніж і vBET увійшли в систему як адміністратор і використовувати FTP привілеї виправити проблеми з оновленням. Новий у моєму форумі йдеться, що той, хто входить не бачу, вони увійшли, якщо тільки вони оновлення сторінки. Те ж саме відноситься до Вечора і проводки. Зміни не видно, якщо вони оновити сторінку.

Це може бути проблема з vBET, сам, але я думаю, що може бути найбільш імовірною причиною тому, що тільки зміни, внесені нещодавно оновлення.

Можна просвітити мене з цього питання? Це питання з моєї vBET плагін, чи слід шукати в іншому місці?

Дякую вам за відповіді!

gopalmm2
08-09-12, 15:28
Nevermind - це було хостинг компанія питання врешті-решт. Тьху! Все, що вирішити...

Приносимо вибачення за неприємності. Не vBET питання тут, це прохання ігнорувати це!

Marcin Kalak
10-09-12, 11:16
Я радий, що проблема вирішена. Закрити цю нитку.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1