PDA

View Full Version: Riješen Forum predmemorija zabrljati gore



gopalmm2
07-09-12, 22:19
Pozdrav svima!

Ja sam u zadnje vrijeme ima problema s mojim forum cachea. Jedine promjene koje sam napravio je da sam nadograditi na vBET 4.5.1, pa sam pomislio da bi mogao biti uzrok. Imao sam još jedan problem prije i vBET prijavljeni kao admin i koristiti FTP privilegije kako bi riješili problem s nadogradnjom. NEW problem u mom foruma je da, tko se prijavljuje ne mogu vidjeti da su prijavljeni, osim ako se osvježite stranicu. Sve ide u PM i objavljivanja. Nema promjena se vidi, osim ako oni osvježite stranicu.

To ne mora biti problem s vBET sama, ali mislim da bi mogao biti najvjerojatniji uzrok jer su samo promjene koje sam napravio u zadnje vrijeme je nadogradnja.

Može bilo tko me prosvijetli po tom pitanju? Je li to problem sa mojim vBET plugina, ili bih trebao potražiti negdje drugdje?

Hvala vam za bilo kakav odgovor!

gopalmm2
08-09-12, 15:28
Nema veze - to je hosting tvrtka problem nakon svega. Fuj! Sve riješeno ...

Žao mi je za nevolje. Ne vBET pitanje ovdje, pa molim ignorirati!

Marcin Kalak
10-09-12, 11:16
Drago mi je da je riješio problem. Ja zatvoriti ovaj thread.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1