PDA

View Full Version: Решени Форум кеш, неявни



gopalmm2
07-09-12, 22:19
Здравейте на всички!

Аз съм като наскоро проблем с кеша ми форум. Единствените промени, направих беше, че надстроих до vbet 4.5.1, така че мисля, че може да е причината. Имах друг въпрос преди и vBET влезли като администратор и се използва FTP привилегии, за да коригирате проблема с надстройката. Ню проблем във ми форум е, че всеки, който се регистрира не могат да виждат, те се регистрират, освен ако те Обнови страницата. Същото отива на PM и осчетоводяването. Няма промени се виждат, освен ако те Обнови страницата.

Това може да не е проблем с vBET себе си, но аз съм мислене, което може да е най-вероятно причината, защото единственият промени, направих наскоро е надстройването.

Може някой просветят ме по този въпрос? Това е проблем с моя vBET плъгин, или трябва да изглеждам другаде?

Благодаря ви за отговор!

gopalmm2
08-09-12, 15:28
Nevermind - това е въпрос от хостинг компанията след всичко. Phew! Всички, които са решени...

Съжаляваме за проблем. Не vBET тук, издават така моля игнорира това!

Marcin Kalak
10-09-12, 11:16
Аз съм се радвам да решат проблема. Затвори тази нишка.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1