PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Nie można wyłączyć vBET? (Pilne)



Simon Lloyd
27-10-11, 20:18
Hi wszystko co staram się wyśledzić problemem, którym nasiliła się około tydzień temu, w tym celu należy wyłączyć wszystkie wtyczki firmy, jednakże gdy wyłączę vbet forum nie załadować wcale, całkowicie pustej strony?

Można jeden pomocy, co należy zrobić to pilnie, ponieważ mój styl forum zerwania dla Gości.

Pozdrawiam,
Simon

Simon Lloyd
28-10-11, 06:23
Michael, jeśli czytasz to, które ciągle mają admin dostępu, zobacz forum w stanie zarejestrowane poza/gości i zobaczysz, że brakuje stylizacji, Zaloguj i style jest tam właśnie trzeba wyłączyć vbet jej wyeliminowania za przyczynę possibile.

r.dziadusz
28-10-11, 12:26
Hi michal obecnie robi warsztaty, odpowie wam tak szybko, jak to możliwe, ale tutaj to, co mam dla Ciebie, jak wyłączyć vBET:

1. Wyłączyć go w Admin PK
2. Komentarz vBET zasady w .htaccess. Jeśli nie pamiętasz, które są te wyboru w pakiecie vBET następnie w katalogu czy nie-/ narzędzia/przekierowanie Zasady wgrywania
3. Przywrócić integracji zmian w plikach vbseo. Najprostszym sposobem - wystarczy przekazywanie oryginalne pliki. Jeśli nie masz zip - należy go pobrać ze strony dostawcy. Najtrudniejsze sposób — wystarczy otworzyć readme.html w vBET pakiecie i mają dokładnie opisał dokonano jakie zmiany - tylko zrób to w sposób przeciwległego.

Simon Lloyd
28-10-11, 17:22
Dziękujemy za odpowiedź, i 'm snowed z pracy w momencie tak Moje styl forum dla Gości będą musiały nadal łamane do jutra, gdzie można wykonywać tej akcji, mimo że mam sneaking podejrzenia, że jest bardzo najnowszą vbet dzieje - będę updaate jutro, gdy wyłączę można pomyślnie vBET.

vBET
28-10-11, 21:37
Michael, jeśli czytasz to, które ciągle mają admin dostępu, zobacz forum w stanie zarejestrowane poza/gości i zobaczysz, że brakuje stylizacji, Zaloguj i style jest tam właśnie trzeba wyłączyć vbet jej wyeliminowania za przyczynę possibile.

Czy masz Gości pamięć podręczna włączona? Jeśli tak spróbuj wyłączyć (tylko tymczasowo do badania) i ponownie sprawdzić. Najprawdopodobniej jest włączona i wprowadzono pewne zmiany stylu i własne style są przechowywane w plikach. Tak po zmiany stylu pliki są różne (różne nazwy) ale buforowanych pełne wyjście HTML w pamięci podręcznej Gości jeszcze adresy URL stare pliki stylu. Byłoby idealnie objaśniające, co się dzieje. Tak, jeśli jest naprawdę przyczyną następnie proszę:
1. Tylko poczekaj, aż cznej gości i wydawania przejdzie w odległości, sam
2. Lub jeśli nie chcesz czekać po prostu czyszczenia pamięci podręcznej Gości

Jeśli nie jest przyczyną następnie powiedz i możemy zostanie zaewidencjonowany.

Simon Lloyd
28-10-11, 22:51
Michael, dostrajanie wyłączenie pamięci podręcznej Gości pracował, ale tylko kiedykolwiek korzystali jeden styl niczego kiedykolwiek buforowane lub pokazano gościom została Moje styl, który teraz używać użytkownik nigdy nie wykazano innym stylem, KIEDYKOLWIEK!, uważam, że jeśli w ustawieniach vbulletin zmienić styl pokazano Goście, on będzie wypełni my choice dokładnie, jego hitem lub Panna ale głównie spoza tytułowana wersja bieżącego stylu. Jeśli zrobić, poproś i wyłączyć pamięć podręczną Gości następnie działa jak należy znaczenie tego iscausing vbet problemu!.

Simon Lloyd
29-10-11, 21:31
Zostawiłem Gości pamięć podręczna wyłączona od 22: 15 wczoraj i widoku Gości niezarejestrowany i nie rejestrowane w celu został tak powinno być, kiedy ja obróciłem go ponownie na 21: 20 dzisiaj widoku Gości zostało przerwane ponownie, jeśli następnie zmienić styl tego identyfikatora, które są dostępne przez domyślny vbulletin wypełni tego insted zmiany widoku Gości pobiera ustalony, lecz wskazuje, że ustalony w poprzednim styl, następnie kiedy ktoś będzie próbował wyświetlić wątku widok zostanie przywrócona do stylu zostały zmienione tylko do??

Zostały włączone Gości pamięci podręcznej ponownie, tak, aby moje style zostały ustalone, jak podano powyżej nie zmieniły styl lub zwróć uwagę, brak jest powodów dlaczego vBET powinny być przyczyną tego problemu, można proszę zwolnienia poprawkę lub powiedz mi, co mogę zrobić, aby to działało poprawnie?

Simon Lloyd
30-10-11, 12:04
Mogę rozwiązać problem samodzielnie, ale vBET nadal wymaga rozwiązania dzięki tym doen't muszą być wykonane ręcznie:

Dostęp do Admincp > vBET pamięci podręcznej
> Gości pamięci podręcznej
Wyłączone Gości pamięci podręcznej i zapisane
Zapewnić gościom buforowania Time To Live & Gości buforowania Time To Live mniej istotnych stron wartości zerowej
Włączone Gości pamięci podręcznej & zapisane
Opinie Gości są obecnie wykazujących stylu poprawne
Dokonane Goście buforowania Time To Live & Gości buforowania Time To Live mniej istotnych stron wartość zleciło ich na przed & zapisane
Zaznaczone zarejestrowane poza celu potwierdzenia stylizacji był nadal

Teraz widoku dla Gości jest ustalona, ale myślę, gdy skończy się czas buforowane, jeżeli Gość przegląda mojej strony i istnieje problem z Stylizacja lub niektórych błędów, a następnie każdego gościa, po której zostanie wyświetlony styl przerwane lub błąd podczas naprawdę błąd nie istnieje już!

r.dziadusz
31-10-11, 09:47
Niestety musiała rozwiązać przez własne, sprawdzamy możliwości, dlaczego wydaje się i jak rozwiązać go raz dla wszystkich

vBET
31-10-11, 13:21
Mogę rozwiązać problem samodzielnie, ale vBET nadal wymaga rozwiązania dzięki tym doen't muszą być wykonane ręcznie:

Dostęp do Admincp > vBET pamięci podręcznej
> Gości pamięci podręcznej
Wyłączone Gości pamięci podręcznej i zapisane
Zapewnić gościom buforowania Time To Live & Gości buforowania Time To Live mniej istotnych stron wartości zerowej
Włączone Gości pamięci podręcznej & zapisane
Opinie Gości są obecnie wykazujących stylu poprawne
Dokonane Goście buforowania Time To Live & Gości buforowania Time To Live mniej istotnych stron wartość zleciło ich na przed & zapisane
Zaznaczone zarejestrowane poza celu potwierdzenia stylizacji był nadal

Teraz widoku dla Gości jest ustalona, ale myślę, gdy skończy się czas buforowane, jeżeli Gość przegląda mojej strony i istnieje problem z Stylizacja lub niektórych błędów, a następnie każdego gościa, po której zostanie wyświetlony styl przerwane lub błąd podczas naprawdę błąd nie istnieje już!

Hi. vBET nie ma potrzeby zmiany w tej dziedzinie - wystąpił błąd nie we wszystkich - już wyjaśniono jak on działa. To działa jak Załóżmy do - pokazuje pełni buforowane strony HTML do tych, które wygasają. I działał sam na użytkownika forum. Opis jak rozwiązać problem jest dowodem. Zmieniono buforowania TTL do bardzo małej wartości, więc wszystkie strony minął i został zastąpiony gdzie doszła nowych żądań. Wszystko działa idealnie. Tak jak opisano w mojej pierwszej odpowiedzi tutaj - buforowane strony wskaż polecenie nie istniejące pliki CSS, ponieważ prawdopodobnie niektóre CSS została zmieniona na użytkownika forum. I podobnie jak I opisanej przed w takim przypadku można po prostu poczekać aż do pamięci podręcznej wygasa (jeśli czas wygaśnięcia ma niskie wartości) z Gości opróżniania pamięci podręcznej. Pamiętaj - nie opróżnić pamięci podręcznej bazy danych - to jeden działa idealnie bez względu na jakie zmiany można będzie wykonywać na użytkownika forum:)

Również nie trzeba rozwiązać go samodzielnie. W rzeczywistości tylko ci co napisałem można w mojej pierwszej odpowiedzi w tym wątku:

Tak, jeśli jest naprawdę przyczyną następnie proszę:
1. Tylko poczekaj, aż cznej gości i wydawania przejdzie w odległości, sam
2. Lub jeśli nie chcesz czekać po prostu czyszczenia pamięci podręcznej Gości
Jak został poproszony o tylko opróżniony bufor Gości. Proszę Uwaga, że znacznie upraszcza sposób to - użytkownik nie musiał robić wszystkich tych kroków, wystarczy przejść do Admin CP - > vBET pamięci podręcznej - > Cache Cleaner. Przepraszam, że nie wspominają tę opcję w ostatniej odpowiedzi - I zakładając, że użytkownik zna.

Simon Lloyd
31-10-11, 21:10
Dziękujemy za odpowiedzi Michael i i zrozumiał można doskonale, i wykonane czynności były, jak stwierdziłeś, tyle wlasciwie tożsame z opróżniania pamięci podręcznej, jednak po temu i potwierdzające widoku normalnym i podniesiony powyżej TTL pamięci podręcznej 3600 (trzykrotności kwoty), która została ustawiona na nie wprowadził zmian Moje forum godziny lub dokonać później sprawdzić zarejestrowane z widoku i ponownie wszystkie CSS brakowało. Mam teraz go do 3600 tak większość czasu, że osoby zobaczą forum bez CSS będzie jedną godzinę.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1