PDA

مشاهده نسخه کامل : حل قادر به غیر فعال کردن فعال تصدی؟ (فوری)

Simon Lloyd
27-10-11, 20:18
سلام به همه من تلاش برای پیگیری یک مشکل آشکار شد حدود یک هفته پیش، برای این منظور نیاز به غیر فعال کردن همه در پلاگین، با این حال هنگامی که من فعال تصدی غیر فعال کردن انجمن اصلا اجرا نمی کند، از یک صفحه به طور کامل خالی؟

می توانید برخی از کمک به من نیاز به انجام این کار به فوریت به دلیل سبک انجمن برای مهمانان شکسته.

با احترام ،
شمعون

Simon Lloyd
28-10-11, 06:23
مایکل، اگر شما خواندن این شما هنوز هم دارای دسترسی مدیر، مشاهده انجمن در وضعیت میهمان خارج کرد / و خواهید دید که یک ظاهر طراحی شده است که گم شده، به سیستم وارد شوید و یک ظاهر طراحی شده وجود دارد، این است که چرا من نیاز به غیر فعال کردن فعال تصدی آن را به عنوان از بین بردن توان علت.

r.dziadusz
28-10-11, 12:26
سلام میکال در حال حاضر انجام کارگاه، او شما را در اسرع وقت پاسخ دهد، اما در اینجا چیزی است که من برای تو کردم، چگونه به غیر فعال کردن فعال تصدی:

1. غیر فعال کردن آن را در CP مدیریت
2. نظر قواعد فعال تصدی در. htaccess تغییر نام دهید. اگر شما به یاد داشته باشید که کسانی که پس از آن در بسته های فعال تصدی در دایرکتوری do-not-upload/tools/redirecting-rules چک
3. برگرداندن تغییرات ادغام در فایل می باشد. ساده ترین راه - فقط فایل های اصلی آپلود. در صورتی که شما فایل های فشرده را نداشته باشند - آن را دانلود کنید از صفحه ارائه دهنده است. سخت ترین راه - باز readme.html در بسته بندی فعال تصدی و در آنجا شما را دقیقا شرح داده شده است که ساخته شده بود - فقط آن را در راه مخالف.

Simon Lloyd
28-10-11, 17:22
با تشکر برای پاسخ، من در حال حاضر با کار تحت برف تا سبک من برای مهمانان شکسته باقی می ماند تا فردا که در آن می توانید این عمل را انجام، گرچه من شک و تردید رخنه که آن را فعال تصدی آخرین باعث این - من به شما فردا updaate وقتی که من می تواند با موفقیت غیر فعال کردن فعال تصدی.

vBET
28-10-11, 21:37
مایکل، اگر شما خواندن این شما هنوز هم دارای دسترسی مدیر، مشاهده انجمن در وضعیت میهمان خارج کرد / و خواهید دید که یک ظاهر طراحی شده است که گم شده، به سیستم وارد شوید و یک ظاهر طراحی شده وجود دارد، این است که چرا من نیاز به غیر فعال کردن فعال تصدی آن را به عنوان از بین بردن توان علت.

آیا شما کش خوش آمدید روشن؟ اگر بله، لطفا سعی کنید آن را خاموش کنید (فقط به طور موقت برای آزمون) و دوباره چک کنید. به احتمال زیاد از آن روشن است و شما ساخته شده است برخی از تغییر در شیوه و سبک خود را در فایل های ذخیره شده. بنابراین پس از تغییر فایل های به سبک های مختلف (نام های مختلف) اما کش خروجی HTML در کش مهمان هنوز آدرس ها به فایل های به سبک قدیمی. که کاملا چه اتفاقی می افتد را توضیح دهد. بنابراین اگر علت آن است که واقعا پس لطفا:
1. فقط تا زمانی که کش خوش آمدید منقضی صبر کنید و این مسئله را به دور خود
2. ویا این اگر شما نمی خواهید به صبر فقط تمیز مهمان کش

اگر نه علت و سپس به ما اطلاع دهید و ما دوباره آن را چک کنید.

Simon Lloyd
28-10-11, 22:51
مایکل، تنظیم کردن کش مهمان کار می کرد، اما من تنها تا کنون مورد استفاده قرار می گیرد. یک سبک همیشه هر چیز کش یا به مهمانان نشان داده شده است سبک من که من استفاده شده است، کاربر هرگز نشان داده شده است یکی دیگر از سبک، هرگز!، پیدا کنم که اگر در صفحه اصلی تنظیمات خود را عوض کنم سبک نشان داده شده به مهمان آن افتخار انتخاب من دقیقا، ضربه خود و یا خانم اما اغلب یک نسخه مدل دهید غیر از شیوه کنونی. اگر من به شما به عنوان درخواست و خاموش کش مهمان و سپس آن را رفتار آن گونه که باید که فعال تصدی در معنی iscausing!

Simon Lloyd
29-10-11, 21:31
من سمت چپ کش مهمان از دیروز 22:15 و از نظر مهمان تبدیل ثبت نشده / در نظر وارد نشده اید و آنطور که باید باشد، زمانی که من آن را پشت در 21:20 دیدگاه مهمان دوباره شکسته شد، اگر من پس از آن تغییر سبک می کند که شناسه (شماره) به اصلی پیش فرض در دسترس افتخار نیست که تغییر کرد insted از نظر مهمان ثابت می شود، اما نشان می دهد که در سبک های قبلی ثابت شده است، پس هنگامی که کسی تلاش می کند برای مشاهده موضوع نظر تبدیل شدن به سبک من فقط تغییر؟

من کش مهمان بدل کردن دوباره به طوری که سبک من ثابت هستند اظهار داشت، که من بالا کرده اند به سبک من تغییر نکرده است و یا به دنبال بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد به همین دلیل فعال تصدی باید این موضوع می شود وجود دارد، می تواند به شما لطفا به رها ثابت و یا به من بگویید چیزی است که من می توانند انجام دهند این کار را به درستی دریافت کنید؟

Simon Lloyd
30-10-11, 12:04
من این مسئله را حل خودم هستم اما فعال تصدی هنوز نیاز به تعمیر تا این doen't باید به صورت دستی انجام می شود:

دسترسی به Admincp> فعال تصدی کش
> کش مهمان
غیر فعال کش مهمان و ذخیره
نویسنده مهمان کش به زندگی و زمان کش خوش آمدید برای مقادیر کمتر صفحات مربوطه صفر زندگی می کنند
کش مهمان را فعال و ذخیره شده
نمایش ها مهمان در حال حاضر نشان دهنده سبک صحیح خود را
نویسنده مهمان کش به زندگی و زمان کش خوش آمدید به صفحات کمتر مربوط زندگی می کنند ارزش آنها را در حال قبل و ذخیره
چک وارد شده به تایید یک ظاهر طراحی شده بود هنوز هم خوب

در حال حاضر نمایش مهمان ها ثابت است اما من حدس می زنم وقتی که زمان کش را اجرا می کند اگر یک مهمان نگاه وب سایت من است و موضوع را با یک ظاهر طراحی شده و یا برخی از خطا و سپس هر کدام از میهمانها بعد از آن به سبک شکسته یا خطا وجود دارد که واقعا که خطا ندارد 'T وجود داشته باشد دیگر!

r.dziadusz
31-10-11, 09:47
متأسفم که شما را مجبور به آن را توسط خود شما را حل کند، ما در حال بررسی امکانات، به همین دلیل به نظر می رسد و چگونه آن را حل یک بار برای همه

vBET
31-10-11, 13:21
من این مسئله را حل خودم هستم اما فعال تصدی هنوز نیاز به تعمیر تا این doen't باید به صورت دستی انجام می شود:

دسترسی به Admincp> فعال تصدی کش
> کش مهمان
غیر فعال کش مهمان و ذخیره
نویسنده مهمان کش به زندگی و زمان کش خوش آمدید برای مقادیر کمتر صفحات مربوطه صفر زندگی می کنند
کش مهمان را فعال و ذخیره شده
نمایش ها مهمان در حال حاضر نشان دهنده سبک صحیح خود را
نویسنده مهمان کش به زندگی و زمان کش خوش آمدید به صفحات کمتر مربوط زندگی می کنند ارزش آنها را در حال قبل و ذخیره
چک وارد شده به تایید یک ظاهر طراحی شده بود هنوز هم خوب

در حال حاضر نمایش مهمان ها ثابت است اما من حدس می زنم وقتی که زمان کش را اجرا می کند اگر یک مهمان نگاه وب سایت من است و موضوع را با یک ظاهر طراحی شده و یا برخی از خطا و سپس هر کدام از میهمانها بعد از آن به سبک شکسته یا خطا وجود دارد که واقعا که خطا ندارد 'T وجود داشته باشد دیگر!

سلام. فعال تصدی تغییرات در این زمینه نیاز نیست - بدون خطا و در همه حال وجود دارد - ما در حال حاضر توضیح داد چگونه کار می کند. این مورد کار می کند آن را به عنوان فرض - صفحات HTML به طور کامل کش را نشان می دهد تا کسانی که منقضی. و این کار در فروم. توصیف شما از اینکه چگونه مسئله را حل اثبات است. شما تغییر کش TTL به ارزش واقعا کم است، پس تمام صفحات منقضی شده و که در آن درخواست جدید بود جایگزین شد. همه چیز کاملا با این نسخهها کار. درست مانند من در اولین واکنش من اینجا شرح داده شده - صفحات کش خود را به نقطه را به فایل های CSS موجود نیست، چرا که احتمالا برخی از CSS در انجمن شما را تغییر یافت. و همانطور که من قبل از در چنین توصیف شما فقط می توانید تا کش منقضی صبر کنید (اگر هم برای زندگی ارزش کم) از کش مهمان تراز. لطفا به یاد داشته باشید - انجام کش تراز پایگاه داده - این یکی کاملا با این نسخهها کار بدون توجه به تغییرات خود را در انجمن :)

همچنین شما لازم نیست به خودتان آن را حل کند. در واقع شما فقط آنچه که من به شما در جواب من در این موضوع نوشت:

بنابراین اگر علت آن است که واقعا پس لطفا:
1. فقط تا زمانی که کش خوش آمدید منقضی صبر کنید و این مسئله را به دور خود
2. ویا این اگر شما نمی خواهید به صبر فقط تمیز مهمان کش
شما فقط سرخ کش خوش آمدید شما خواسته شد. لطفا توجه داشته باشید که این راه بسیار ساده وجود دارد - شما لازم نیست که برای انجام تمام آن مراحل، آن است که به اندازه کافی برای رفتن به مدیریت CP -> کش فعال تصدی -> جارو کش است. با عرض پوزش من این گزینه در پاسخ به گذشته اشاره نمی کند - من فرض شما آن را بدانید.

Simon Lloyd
31-10-11, 21:10
برای مایکل پاسخ به، و من شما را در درک کاملا، مراحل من انجام شده بود، که به شما می گویند، تقریبا همان گرگرفتگی کش، با این حال، پس از انجام این کار و تایید دیدگاه طبیعی من مطرح TTL کش بالای 3600 ( 3 برابر) که آن را به هیچ تغییری به فروم من یک ساعت یا بیشتر بعد از بررسی از نظر سیستم خارج شده اید و دوباره تمام CSS گم شده راه اندازی شد. من در حال حاضر آن را تا 3600 تعیین می کنند بنابراین بیشترین زمان است که یک فرد به انجمن بدون CSS یک ساعت خواهد بود.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1