PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Nem lehet letiltani a vBET? (Sürgős)



Simon Lloyd
27-10-11, 20:18
Szia minden az én kipróbálás-hoz nyom legyőz az probléma, hogy egy rókáról hét ezelőtt, erre a célra szükséges, tiltsa le az összes plugin, nyilvánvalóvá vált azonban, amikor a vbet lehet letiltani a fórum nem teher egyáltalán, csak egy teljesen üres oldal?

Tud némely egy súgó, a erre sürgősen mert én fórum stílus, amelyet a vendégek elromlott szükség.

Üdvözlettel,
Simon

Simon Lloyd
28-10-11, 06:23
Michael, ha elolvassa, ez még mindig van admin hozzáférést, a fórum megtekinteni a naplózott out/vendég-állapot, és látni fogja, hogy hiányzik a stílus, jelentkezzen be, és a stílus, ezért szükséges, tiltsa le a vbet possibile okaként megszüntetni.

r.dziadusz
28-10-11, 12:26
Szia michal jelenleg tesz meg a műhely, azt fogja válaszolni a lehető legrövidebb időn belül, de itt van, mi van, hogyan lehet letiltani a vBET:

1. Tiltsa le az Admin CP
2. Megjegyzés a vBET szabályok .htaccess. Ha nem emlékszik, amelyeket azok ellenőrzése vBET csomagban majd do-nem-feltöltés/eszközök/átirányítása-szabályok könyvtárban
(3) Visszaállítása az integráció megváltozik-ban vbseo-fájlokat. Legegyszerűbben - csak eredeti feltöltéseket. Ha nem rendelkezik a zip - letöltés szolgáltató lapon. Legnehezebb módon - csak nyissa meg readme.html vBET-csomag, és ott pontosan le változtatás történt - csak csináld a ellentétes módon.

Simon Lloyd
28-10-11, 17:22
Köszi a választ, én vagyok havazott abban a pillanatban, így a vendégek a fórum stílusát marad, amíg a holnap, hol én tud végrehajtani ezt a műveletet bár sneaking annak a gyanúja, hogy okoz ez igazi legutolsó vbet - én akarat updaate tört a munkával, holnap, ha lehet sikeresen tiltani az vBET.

vBET
28-10-11, 21:37
Michael, ha elolvassa, ez még mindig van admin hozzáférést, a fórum megtekinteni a naplózott out/vendég-állapot, és látni fogja, hogy hiányzik a stílus, jelentkezzen be, és a stílus, ezért szükséges, tiltsa le a vbet possibile okaként megszüntetni.

Van-e kapcsolva, a vendég gyorsítótár? Ha igen próbálja meg kikapcsolni (csak ideiglenesen vizsgálathoz), és újra. Valószínűleg van kapcsolva, és néhány stílus változtatást, és a stílusok fájlok tárolják. Tehát után a változások stílus-fájlok különböző (különböző nevű), de gyorsítótárazott teljes HTML kimenet vendég-gyorsítótár még URL-címek régi stílus-fájlokat. Hogy tökéletesen magyarázza, hogy mi történik. Tehát ha ez tényleg az OK majd kérjük:
(1) Csak várni, amíg a vendég gyorsítótár lejár, és a probléma megy el magát
(2) Vagy ha nem szeretné megvárni, csak tiszta vendég-gyorsítótár

Ha nem ez az igazság majd Kérjük tudassa velünk, és mi akarat ellenőrizd újra.

Simon Lloyd
28-10-11, 22:51
Michael, vendég-gyorsítótár le hangolás dolgozott, de nekem van mindig csak használt semmit valaha gyorsítótárazott, vagy a vendégek számára látható volt az én-m stílus, amit én most használ egy stílust a felhasználó soha nem mutatott egy másik stílus valaha!, találom, hogy ha vbulletin beállításai módosíthatók a vendégek számára látható, ez akarat nem becsület választásom pontosan stílus, a hit és miss, de többnyire nem stílusú az aktuális stílus változatát. Ha én csinál, kérdezze meg, és a vendég gyorsítótár kikapcsolásához majd úgy viselkedik, mint azt kell jelenti a vbet-iscausing hibát!.

Simon Lloyd
29-10-11, 21:31
Elmentem, hogy vendég gyorsítótár ki van kapcsolva a 22: 15 tegnap óta és a vendég nézet, figyelembe véve a naplóba nem regisztrált és nem volt, ahogy kellene lennie, mikor én esztergált hát-ra 21: 20 ma vendég véleménye megszakadt, ha majd a stílus amit elérhető mellett alapértelmezett vbulletin id nem tesz eleget e változás insted a vendég megtekintése gets rögzített, de azt mutatja, hogy ez rögzített, a korábbi stílusban, majd amikor valaki megpróbálja megtekinteni egy szál, a nézet visszatér csak változás a stílus?

Saját stílusokat is rögzítik, mint ahogy azt fent nem változott stílus vagy felszabadításához nézd tehát nincs ok miért vBET okozhat-e a probléma, akkor kérjük a javítás vagy mondd meg, mit tehet a használatához már fordult le ismét a vendég gyorsítótár megfelelően?

Simon Lloyd
30-10-11, 12:04
Én megfejt a probléma én magam, de vBET még mindig szüksége van a javítás e doen't kell lenni megtett kézi:

Elérhető a Admincp > vBET Cache
> a vendég-gyorsítótár
Letiltja a vendég gyorsítótár és a mentett
Vendégek gyorsítótár Time To Live és a vendég gyorsítótár élettartam arról, hogy a kevésbé releváns oldalak nulla értékek
Engedélyezve van a vendég gyorsítótár & mentett
Vendég nézetek most láthatók a megfelelő stílusra.
Arról vendégek gyorsítótár Time To Live és a vendég gyorsítótár élettartam kevésbé releváns oldalak volt, hogy előtt, és mentett értékét
Ellenőrzött naplózott ki nézet stílus volt még az ok

Vendégek nézet rögzítették, de azt hiszem, ha a gyorsítótárazott idő fut a vendég megtekinti a webhelyemen, és van a stílus vagy a hibákat, majd ezt követően minden vendég lesz törött stílus vagy a hiba, amikor tényleg hogy hiba nem létezik többé!

r.dziadusz
31-10-11, 09:47
Sajnálom, hogy volt-e megoldani a által a saját we ellenőrzése lehetőségeit, miért jelenik meg, és hogyan lehet oldani, hogy egyszer minden

vBET
31-10-11, 13:21
Én megfejt a probléma én magam, de vBET még mindig szüksége van a javítás e doen't kell lenni megtett kézi:

Elérhető a Admincp > vBET Cache
> a vendég-gyorsítótár
Letiltja a vendég gyorsítótár és a mentett
Vendégek gyorsítótár Time To Live és a vendég gyorsítótár élettartam arról, hogy a kevésbé releváns oldalak nulla értékek
Engedélyezve van a vendég gyorsítótár & mentett
Vendég nézetek most láthatók a megfelelő stílusra.
Arról vendégek gyorsítótár Time To Live és a vendég gyorsítótár élettartam kevésbé releváns oldalak volt, hogy előtt, és mentett értékét
Ellenőrzött naplózott ki nézet stílus volt még az ok

Vendégek nézet rögzítették, de azt hiszem, ha a gyorsítótárazott idő fut a vendég megtekinti a webhelyemen, és van a stílus vagy a hibákat, majd ezt követően minden vendég lesz törött stílus vagy a hiba, amikor tényleg hogy hiba nem létezik többé!

szia. vBET nem kell a változás ezen a területen - nincs hiba történt minden - a mi már kifejtette, hogyan működik. Úgy működik, ahogy azt feltételezve, hogy - látható teljes mértékben gyorsítótárazott HTML-lapok, mindaddig, amíg azok lejárnak. És ez dolgozik ugyanazon a fórum. A bizonyítéka a leírása, hogy hogyan ön megfejt a probléma. Módosította gyorsítótár TTL, nagyon alacsony értékre, így minden oldal lejárt, és a helyére került, ahol az új kérelmek jött. Minden tökéletesen működik. Ahogy ettem leír-ban az én-m első válasz ide - a gyorsítótárazott oldalak mutasson a nem létező CSS fájlokat, mert bizonyos CSS valószínűleg megváltozott a fórum. Csak én ismertetett, ebben az esetben csak megvárhatja, amíg a gyorsítótár lejár (Ha élettartam alacsony értékek) előtt, és vízöblítéses vendég-gyorsítótár. Kérjük, ne feledje - az adatbázis-gyorsítótár - ez egy szerkezet teljesen függetlenül attól, milyen változások nem lesz a fórum:) nem ürítik

Még nem kellett volna oldja meg magad. Valójában csak te, mi én írtam neked az én-m első választ ebben a szálban:

Tehát ha ez tényleg az OK majd kérjük:
(1) Csak várni, amíg a vendég gyorsítótár lejár, és a probléma megy el magát
(2) Vagy ha nem szeretné megvárni, csak tiszta vendég-gyorsítótár
Ön csak kiürített vendég gyorsítótár, felkérték, hogy. Kérjük feljegyezni, hogy ez sokkal egyszerűbb módja - nem kell minden azokat a lépéseket, ahhoz, hogy az Ugrás az Admin CP - > Cache - vBET > elrejt tisztító. Sajnáljuk, amit nem tett említést, ezt a beállítást, az utolsó válasz - Én tettetett te is tudod.

Simon Lloyd
31-10-11, 21:10
Köszönet részére-a válasz Michael, és értettem meg tökéletesen, de váltanom lépések voltak, ahogy mondja, nagyjából ugyanaz, mint a könyvelési a gyorsítótár azonban ezt, és megerősíti a normál nézetben, a gyorsítótár TTL fenti 3600 (3 idő összege), a megadott módosítást nem saját fórum an hour or so, később ellenőrizni feltett után naplózott-e ki a nézetet, és újra minden CSS hiányzott. Én most volna ez készlet-hoz 3600, a legtöbb időt, azt, hogy a személy lássa, anélkül, hogy a CSS fórum lesz egy órán keresztül.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1