PDA

View Full Version: Веќе направено Имала канонски врски и рачно должина



krisp
03-02-10, 02:05
Оваа поставка во имала:


Ограничете рачно Должина на
Некои корисници сакаат да се ограничи должината на нивните адреси. Оваа поставка "култури" рачно делови, односно [forum_title] и [thread_title] на максималниот број на клучни зборови.

Зарем не се почитуваат за преведени линкови, само за извор линкови.

vBET
04-02-10, 08:05
Да - ние не го поддржуваат ова во овој момент. Јас ќе го пресели во функција барање. И да додадете на нашата Листа на задачи:)

kamilkurczak
31-01-11, 14:08
направи:)
и ќе бидат вклучени во наредните relase на vBET:)

khailiem128
20-10-18, 03:35
направено:) и ќе бидат вклучени во следната relase на vBET :)
Проверете пристигнувањето Не ми се допаѓа цените за повеќе информации ве молиме да користите само со мене да продавате не сакате да купите контакт кој имате гаранција? Ви препорачувам да го користите лекарот за проверка на сандачето за да ја кажете вистината или ветерот за да го продадам овој производ?

vBET
26-10-18, 16:16
Проверете пристигнувањето Не ми се допаѓа цените за повеќе информации ве молиме да користите само со мене да продавате не сакате да купите контакт кој имате гаранција? Ви препорачувам да го користите лекарот за проверка на сандачето за да ја кажете вистината или ветерот за да го продадам овој производ?

Јас не добие никаква порака од вас во мојот inbox, и kamilkurczak не се работи тука за повеќе. Па ве молиме да го користите форумот за вашиот прашања што не се приватни пораки, бидејќи тие може да се испрати на погрешен човек.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1