PDA

Teljes verzió megtekintése: Tette VBSEO kanonikus hivatkozások és URL hossza



krisp
03-02-10, 02:05
Ez a beállítás a vbseo:


Limit URL hossza
Néhány felhasználó inkább korlátozzák a hossza az URL-eket. Ez a beállítás "növénytermesztés" URL része, azaz [forum_title] és [thread_title] legfeljebb néhány kulcsszót.

Nem tartják be a fordítás linkek, csak a forrás linkeket.

vBET
04-02-10, 08:05
Igen - nem vagyunk támogatják ezt ebben a pillanatban. Fogom mozgatni, hogy a szolgáltatás kérését. És add, hogy mi TODO lista:)

kamilkurczak
31-01-11, 14:08
csinálni:)
és szerepelni fog a következő relase a vBET:)

khailiem128
20-10-18, 03:35
kész:) szerepelni fog a következő relase a vBET :)
Check bejövõ minden ár eredményeként nekem kérjük, adja hozzá részleteket csak, hogy milyen gyakran lehet eladni az orvos, ha szeretne vásárolni, forduljon bárki, aki a garancia? Konzultáció én hogyan viselkedni használ-a ellenőriz belül, van Ön hatásos a valóságos szél, tehát elad ez termék?

vBET
26-10-18, 16:16
Check bejövõ minden ár eredményeként nekem kérjük, adja hozzá részleteket csak, hogy milyen gyakran lehet eladni az orvos, ha szeretne vásárolni, forduljon bárki, aki a garancia? Konzultáció én hogyan viselkedni használ-a ellenőriz belül, van Ön hatásos a valóságos szél, tehát elad ez termék?

Nem kaptam semmilyen üzenetet a bejövő mappában, kamilkurczak nem működik többé. Ezért kérjük használja a fórum a kérdések nem, privát üzeneteket, mert azok lehet küldeni, hogy rossz ember.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1