PDA

View Full Version: Pieņemts Tulkot jaunu reģistrēts lietotājs sveiciens



brubros
21-07-10, 06:31
In AdminCP ir divi iestatījumi e-pasta sveiciens nosaukums un apsveikuma ķermeni. Būtu ļoti lietderīgi, ja teksts iesniegt abās jomās un vienā valodā varētu tulkot brīdī e-pasta nosūtīšanu uz valodas norādīts saņēmēja lietotāja profilu.

vBET
21-07-10, 07:56
Pieņemts. Kopumā mēs vēlamies atbalstīt tulkošanu e-pastu sūtīt pa vBulletin. Šajā pašā laikā mēs nelieciet lielo prioritāti šajā jautājumā. Tātad mums būs galīgi darbu pie šī un mums joprojām ir dažas citas lietas, kas ir jādara pirms tam. Tāpēc, lūdzu, esiet pacietīgi:)

brubros
21-07-10, 16:11
Es saprotu, ka jums ir jāsaglabā prioritātes funkciju pieprasījumiem, un es cienu Jūsu lēmumu. Tomēr, es tikai vēlētos pievienot mazliet vairāk steidzamību, sakot, ka ar visu brīnišķīgi solījumu vBET brīnišķīgi tulkošanas viesiem no visas pasaules, tas ir mazliet skumji, ka tad, kad viņi saņem pietiekami daudz drosmes, lai kļūtu reģistrēti lietotāji tās ir greeted, attiecībā uz manu mājas lapā, ar ilgu welcome e-pastu, kas ir pilnīgi angļu valodā.

vBET
22-07-10, 14:19
Labs punkts. Es paturēt to prātā, izvēloties nākamo jauno funkcionalitāti, lai īstenotu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1