PDA

View Full Version: Jau darīts Eksportēt konfigurāciju



Fabiano
26-05-15, 02:23
Vai ir iespējams nākotnē versijas, ir iespēja eksportēt konfigurāciju (Backup) un importa iespēju? Tas būtu ļoti interesanti, jo es vairākas korekcijas manā vBET un ja es garām kaut kā man viss no jauna. Es gribētu darīt dublējuma versijas un saglabājiet to kaut kur (mākonis). paldies.

vBET
26-05-15, 12:40
Kad veicat dublēšanu vBulletin bāzes jūs arī padara dublēšanas visas iespējas - ieskaitot vBET opcijas.
Jūs varat arī viegli iegūt visu vBET iespējas, izmantojot SQL, jo visi vBET opcijas ir prefikss 'vbenterprisetranslator_'
Lūk, SQL vaicājums, lai to izdarītu:

SELECT * FROM setting WHERE varname like 'vbenterprisetranslator_%'
To var vienkārši eksportēt kā rezultātus lielākajai daļai klientu SQL - piemēram, phpMyAdmin (tikai atlasīt visus rezultātus un eksportēt to - zem tabulas rezultātus, jums ir iespējas to).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1