מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית ייצוא תצורה

Fabiano
26-05-15, 02:23
האם זה אפשרי בעתיד גרסאות, יש את האפשרות לייצא תצורה (גיבוי) ואת האפשרות ייבוא? זה יהיה מעניין מאוד, כי עשיתי מספר התאמות vBET שלי אם אני מתגעגע איכשהו ליצור מחדש הכל. אני רוצה לעשות את גירסת גיבוי ולשמור אותו באיזה מקום (ענן). תודה.

vBET
26-05-15, 12:40
כשאת עושה גיבוי של מסד הנתונים vBulletin אתה גם עושה גיבוי של כל האפשרויות - כולל אפשרויות vBET.
תוכלו גם להגיע בקלות כל האפשרויות vBET באמצעות SQL, כי כל האפשרויות vBET יש קידומת 'vbenterprisetranslator_'
הנה שאילתת SQL כדי לעשות את זה:

SELECT * FROM setting WHERE varname like 'vbenterprisetranslator_%'
באפשרותך לייצא אותו פשוט תוצאות רוב לקוחות SQL - למשל ב phpMyAdmin (רק לבחור כל התוצאות, לייצא אותו - להלן טבלת תוצאות קיימות אפשרויות עבור זה).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1