КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено Експортувати конфігурацію



Fabiano
26-05-15, 02:23
Чи можливо в майбутньому версії, мають можливість експортувати конфігурацію (резервна копія) і параметр для імпорту? Було б дуже цікаво, тому що я зробив кілька коригувань в моєму vBET, і якщо я пропустити якось я повинні відновити все. Я хотів би зробити резервні версії та збережіть усю (хмара). Дякую.

vBET
26-05-15, 12:40
Коли ви робите резервну копію бази даних форуму вам зробити резервну копію всіх опцій, в тому числі від vbet варіантів.
Ви можете також легко отримати всю від vbet варіанти з використанням SQL, тому що все від vbet параметри мають префікс 'vbenterprisetranslator_'
Ось SQL-запит, щоб зробити це:

SELECT * FROM setting WHERE varname like 'vbenterprisetranslator_%'
Ви можете просто експортувати результати в більшості клієнтів SQL - наприклад в phpmyadmin (просто Виділити всі результати і експортувати його - нижче в таблиці результатів у вас є варіанти для нього).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations