PDA

View Full Version: Atrisinātas MORE BUGS - Braucat me mad.



Snake
28-09-11, 16:42
Ja lietojat Microsoft tulkot lapas get 500 Iekšējā servera kļūda!

Snake
28-09-11, 17:16
Tas ir steidzams. Google bloķēts mani šodien.

Es aprunāt atļauties maksāt par v2.

Un, kad man vajag microsoft iespēju, tai doesn't darbu.

Manas lapas ir visas translating tukša ar Google v1.

Man vajag šo fiksēto asap, lūdzu!

Man 500 Iekšējā servera kļūda, tulkojot lapas ar Mircosoft!

Simon Lloyd
28-09-11, 17:39
Vai Google bloķēt jūs?, Es esmu, kam, ka dažas pavediens nosaukumi ir pazuduši un tulkotā teksta līdzīgu jautājumu ir tukšs, bet, ja es mainu dažādās valodās Tēmas nosaukums ... etc parādās

Snake
28-09-11, 17:43
Izskatās, ka viņi darīja, bet es recenly atjaunots visu manu db, tāpēc IVE ir padarīt daudz vairāk zvani nekā parasti.

Tās droši vien 24h bloks bet tas joprojām doesn't palīdzēt Microsoft opcija doesn't darbu.

Es redzu šo MOD mirst, MS, ir ierobežota un Google veic pakalpojumus prom.

Jā, ja daļas ir pazudis, jums tiek bloķētas.

Simon Lloyd
28-09-11, 17:54
Hmmmm, 24 stundu bloķēt, i brīnums, ja tas ir gadījumā ar mani kā tagad ir aizliegti Baidu zirneklis ir bijusi ap 350 manā vietā kāds laiks (built mod, lai atbrīvotos no tiem), vai tie bloķē vienu valodu vai visi tulkojumi ?

Tur būs jāmaksā tulkošanas dienestu, kas ir atbalstīta jaunāko versiju vBET.

Snake
28-09-11, 17:56
Ja jums aizliegt zirnekļi lapas nekad netiks indeksētas, iznīcinot punkts.

LOL, es mēģināju samaksāts, es izmantoti, 1.000.000 rakstzīmes 10mins @ $ 20

Ja jūs vēlaties sākt maksāt 1000 $ ir par satiksmi, tad tās risinājumu i guess.

Simon Lloyd
28-09-11, 18:11
Re: zirnekļiem, es saprotu, ka, bet Baidu zirnekļi dod mazu satiksmi, bet tiešām crap visas jūsu resursus, tāpēc es tagad aizliegt lielāko daļu Ķīnas un citu muļķības zirnekļus:
Baidu
Ichiro Mobile
Soso
Sogou
PSbot
Yandex (krievu yahoo)
Sniega cilvēks
spinn3r
.... Es varētu turpināt:)

Nu, ja man nav iegūt šo īpaši tulkojumus atpakaļ es ņemšu iet jāmaksā, bet mans tulkojumi .. utt jau veido gandrīz 12 miljoni urls un no manām lapām daudz ir daudz satura, lai es varētu redzēt mani dempinga atbalstu pārējā pasaule uz manu forumu, kas ir reāls kauns. Es tikko noskaidroti manu kešatmiņas (viesu un datu bāzes) un ieguva 9GB vietas atpakaļ!

Snake
28-09-11, 18:14
Nu, i atjaunots mans cache, kas bija 6GB, ticiet man, ar, ka daudzi URL jūs aprunāt atļauties v2 API, daudzi tūkstoši.

Re zirnekļa, lapas tikai iegūt tulkoti vienu reizi, tā, vai Baidu tas, vai lietotājam vai google nav nozīmes.

Tātad bloķēšana zirnekļi, nav jēgas.

Es ceru, ka MS api strādā, bet IVE darīts dažas lasījumā, un tā aprobežojas ar 50 zvaniem par minūti, ko es ļoti šaubu, ir pietiekami, lai atbalstītu visvairāk forumos.

Ceļojumu fani (http://www.travel-fans.com)

Simon Lloyd
28-09-11, 18:23
50 zvaniem par minūti? jeez, ka, iespējams, nozīmē, ka attiecībā uz atlikušajām 59,99 sekundēs mans forums nesaņems tulkojumi:!), kāda ir savi noteikumi par caching tulkojumiem, vai jūs zināt, tas nebūtu pārāk slikti, ja mēs varētu saglabāt tulkojumus, tas nozīmē, ka palēninājusies trnslations uz pāris mēnešiem, bet eventualy tas izlīdzināsies!

tavenger5
29-09-11, 01:07
Man ir līdzīga problēma ar tulkojumiem angļu (noklusējums) nedarbojas. Ja es pāriet uz v2 tas strādā par otro, tad nākamajā lapas ielādes tā nav. Kaut kas ir ar Google Translate.

Snake
29-09-11, 01:21
Vai MS opcija darbu tavenger5 jums?

tavenger5
29-09-11, 01:57
Arī pats notika ar mani, kad es iespējots MS Translate. Serveris nav padarīt savienojumu un laika out.

Snake
29-09-11, 10:01
Tās atkritumu laika anyway, MS robeža ir 4m chars mēnesī.

Kad es Javascript v2 google i izmantoja 4m chars apmēram 15 min.

Pat tad, ja es gribēju maksāt $ 1000 par 50m chars (max mēnesī) no Google, id tos izmantot dienas.

Šis MOD ir miris, ja vien VBET var atrast bezmaksas veids, kā to turpināt.

r.dziadusz
29-09-11, 10:02
Nav 50 CAL minūtē formām MS robeža, arī tieši tagad, ja jūs neizmantojat Google API v1 nav cache laiks, lai dzīvotu ierobežojums.
Par jūsu jautājumu, lūdzu, aprakstiet to, ieslēdzot microsoft api, un tā nestrādāja, lūdzu, pārliecinieties, ka Jums ir configurate vbet pareizi, un, ja esat pārliecināts par to, lūdzu, PM jūsu piekļuvi jūsu serverim / adminco, es varētu to pārbaudīt uz vietas

Snake
29-09-11, 10:06
Es jums iesakām izlasīt šeit:

Translation API izmantošanas ierobežojumus (AJAX)

4m chars mēnesis / 400K stundā nav pietiekami.

Es esmu izskaidrojis mana problēma, kā jau tavenger5, kas ir to pašu jautājumu.

Kad es ļautu MS iespēju, i get 500 servera kļūda, kad es tulkotu lappusi pārlūkprogrammā.

Man nav nepieciešams PM mana servera informāciju, ja viņš ir jautājums arī tai vajadzētu parādīt jūsu testa forumā.

Neatkarīgi, tās atkritumu laika, tas mod nevar strādāt tagad Google gatavojas samaksāta.

Neviens nevar atļauties maksāt $ 1000'sa mēnesī, un bezmaksas iespējas, ir zemas robežas.

Tas sucks, bet tas ir miris, ja vien jūs varat atrast risinājumu, labāk nekā pašreizējā ones.

Ceļojumu fani (http://www.travel-fans.com)

r.dziadusz
29-09-11, 10:46
Jā, es esmu izlasījis, un nav skaidri pasaka, ka nav 50 CAL ierobežojuma p / m, kā arī 500 kļūda jautājums neliecināja par manu testa forums.
Bet, lūdzu, mēģiniet šo risinājumu: atrast, ja ir tur jūsu forumā saknes mapi

vbet_translation_options

Snake
29-09-11, 10:53
4m chars mēnesis / 400K stundā - ir tas, ko es teicu arī.

Es aprēķināt 10.000 pavediens forumā ir ap 450.000.000 simboli.

Tā, ka būtu nepieciešams 112 mēnešus, izmantojot MS vai izmaksas $ 9000, izmantojot Google v2.

Jūs domājat, ka tas ir ok?

****************************-

Es paskatījos uz mapi. Neeksistē saknes vai / forums /

r.dziadusz
29-09-11, 11:01
Jā, mēs strādājam, kā atrisināt robežu problēmu, arī kešatmiņā datus samazina summu tulkošanai.
Bet, 500 kļūda problēmas, lūdzu, rūpīgi izlasiet šo ziņu: Vbet 3,5 TĀDOS
Un pievērsiet uzmanību, ka ir nepieciešams augšupielādēt vbet_translation_options, lai jūsu forumā saknes, bez šī DV nav strādājuši, un tur būs daudz trūkums tulkojumi

Snake
29-09-11, 11:05
Protams, kešatmiņā datus samazinās tulkojumus.

BET 10.000 pavediens forums notiks 100 + mēneši, lai pilnībā cache.

Tas ir vairāk nekā 8 gadus!

LOL.

r.dziadusz
29-09-11, 11:10
Kā jau teicu, mēs strādājam pie idejas, kas varētu palīdzēt mums uzlabot mūsu produktu katru dienu, Vai problēma vēl pastāv?

Snake
29-09-11, 11:12
Tas kinda darbojas tagad.

Itālijas doesn't gan, (iespējams, citi), kas ir dīvaini, MS atbalstu itāļu valodā.

http://www.computer-juice.com/forums/it/

Ceļojumu fani (http://www.travel-fans.com)

Snake
29-09-11, 11:14
Dažas lapas nevar pilnībā pārtulkot. veidot savu pirmo datoru-ko darīt, jūs domājat? -Vispārējais hardware čats - dators Sulu ( Japāna ) (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/my-first-computer-build-what-do-you-think-33697/) apakšā lapu tekstu trūkst.

Snake
29-09-11, 11:14
http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/f10/please-help-me-my-computer-build-19586/

Ceļojumu fani (http://www.travel-fans.com)

Snake
29-09-11, 11:17
Lūk, ko es domāju.

MS limits ir sasniegts jau.

Tātad ...

Kādu risinājumu ir tur tagad? Man nav veids, kā tulkot darīt es!

r.dziadusz
29-09-11, 11:27
Ja esat pārliecināts, ka jūs bloķē google (ja ne jūs varat darīt, tet no šejienes: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728), jūs varat rakstīt tos reaccess jūsu IP (ir arī teikts post i deva jums), ja jums būs, izmantojot ne "tikai google", tā galvenokārt microsoft API jūs sasniegsiet savus limitus lēnāk

Tāpat, lūdzu atcerieties, ka vbet nevar mainīt google / MS robežas, tiesības tagad mēs piedāvājam arī Google API v2 par comercial lietotājiem, bet mēs meklējam citu veidu, kā tulkot

Snake
29-09-11, 11:30
Tātad, kas notiek, ja Google izslēgt v1 API?

Tad kāds ir risinājums?

Tas nav ilgtermiņa noteikt, tas ir.

Snake
29-09-11, 11:32
I ilga tests:

Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 91,19482421875

Snake
29-09-11, 11:38
Es domāju, ka tās darba, i invalīdiem vbet, bet, un šķiet, ka es esmu atbloķēts.

Taču tas joprojām nopietni, nav risinājums, ja v1 izpaužas izslēgts.

Ja es būtu tu es būtu meklē labāks risinājums, ātra vai klientiem nāksies pamest.

Snake
29-09-11, 11:43
Nekā nebija.

Broken vēlreiz.

Eu nu pot obţine nimic Pentru inregistra prin microfon MEA. - Multimedia si codec-uri - Sulu datoru (română)

Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 88,702880859375

Vai šis ir Google bloku vai kaut kas cits, jo, ja es varētu V2 tas darbojas labi!

Snake
29-09-11, 11:46
Ak, šeit mēs iet.

Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": null, "responseDetails": "Ir aizdomas Pakalpojuma ļaunprātīga Skatīt http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 583,18505859375

Snake
29-09-11, 11:46
Im atinstalēt, i aprunāt izmantot šo vairs. Tas ir junk.

r.dziadusz
29-09-11, 12:09
Lūdzu pārskatīt savu lēmumu, mēs pie tā strādājam

Snake
29-09-11, 12:14
Man nav izvēles, tā nevar strādāt.

Pat tad, kad tulko, ja man ir 10 jaunas tēmas diena tas ir aptuveni 9 miljoni chars mēnesī.

Tātad, MS nekad galā. Tā nevar strādāt pat maziem forumos.

Big forumos, ir iespējams strādāt.

Ko jūs strādājat? Kāpēc man būtu jāgaida?

r.dziadusz
29-09-11, 12:49
Katru dienu mēs cenšamies, lai uzlabotu tulkošanu sistēmu un serach citiem tulkojumiem API, alu daudz lietotāju Šīs robežas ir enaugh, ka jūs lasīt / izmantot šo: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet -performance.html

Simon Lloyd
29-09-11, 13:04
Izskatās, ka Google ir arī ierobežo ikdienas aicina transaltions in v1!, Tas ir ļoti skumji, ja man ir, lai novērstu šo mod tad es ņemšu tūkstošiem amatu, ka es ņemšu, lai rediģētu.

tavenger5
29-09-11, 13:53
Lūk, viena no manām lapām netiek tulkoti, piemēram: http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709-a.html

Edit: Es domāju, tur ir par vietu, "b lackberry" (bez vietas) filtru?

r.dziadusz
29-09-11, 14:00
Tas nav vBet kļūdu, lūdzu, izlasiet manu vēstījumu throubleshooting subforum: CLICK! (Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues.html), kur jūs arī piedalās, vai atvērt jaunu tēmu, par citiem jautājumiem ir.
Šī problēma ir par ierobežojumiem, bet vBet pašai par sevi nav ietekmes uz to

Simon Lloyd
29-09-11, 14:12
Lūk, viena no manām lapām netiek tulkoti, piemēram: http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709-a.html

Edit: Es domāju, tur ir par vietu, "b lackberry" (bez vietas) filtrs Just pārbaudīt savu pavedienu, un tas ir tieši tā kā raktuves ir!

r.dziadusz
29-09-11, 14:34
@ Snake: Tev ir 403 kļūdas, tas propably coused nav, jo pārāk ilgi ziņas - (ne šī kļūda), bet tāpēc, ka daudziem pieprasījumu sekundē, mēģiniet šo mājienu:
Pirmkārt, pārbaudīt, ja jūs joprojām bloķē google, ja jā-http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, pēc jūsu savienojums ir atvērts:

AdminCP -> vbet -> translation iespējas -> Laiks starp tulkojumiem mēģināt palielināt šo vērtību, un pārbaudīt, ja google būs bloķēt jūs atkal
PIEZĪME: Nelietot liela vērtība, jo tas būs lēns jūsu sniegumu

Snake
29-09-11, 14:39
Īves atinstalēta, tas mod nav nākotnes, lūdzu, atbildiet mana uninstall problēmu pavedienu.

vBET
29-09-11, 16:43
Lūdzu, ņemiet vērā, ka 3.5.0 vBET ir beta stadijā, un tas ir skaidri aprakstīts lejupielādes sadaļā:

Download Bezmaksas BETA (nestabila) Versija vBulletin 3.x - vBET 3.5.0

Tas ir skaidri aprakstīts, ka šis variants ir nestabils - katrs izmanto BETA versiju par to uzņemoties risku, un viņš apzinās, ka tā ir nestabila.

BETA versija ir normāla daļa no katra programmatūras izstrādi - vBulletin un citu mods arī atbrīvo beta versija.

Ja ir jautājumi - vienkārši paziņo par to mums, lai mēs varam atrisināt, un ja tas ir būtiski iet atpakaļ uz jaunāko stabilo versiju, kas joprojām ir pieejami lejupielādes sadaļā:)

basketmen
30-09-11, 18:05
Tās atkritumu laika anyway, MS robeža ir 4m chars mēnesī.

Kad es Javascript v2 google i izmantoja 4m chars apmēram 15 min.

Pat tad, ja es gribēju maksāt $ 1000 par 50m chars (max mēnesī) no Google, id tos izmantot dienas.

Šis MOD ir miris, ja vien VBET var atrast bezmaksas veids, kā to turpināt.


Kā jau teicu, mēs strādājam pie idejas, kas varētu palīdzēt mums uzlabot mūsu produktu katru dienu, Vai problēma vēl pastāv?


Lūk, ko es domāju.

MS limits ir sasniegts jau.

Tātad ...

Kādu risinājumu ir tur tagad? Man nav veids, kā tulkot darīt es!


Ja esat pārliecināts, ka jūs bloķē google (ja ne jūs varat darīt, tet no šejienes: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728), jūs varat rakstīt tos reaccess jūsu IP (ir arī teikts post i deva jums), ja jums būs, izmantojot ne "tikai google", tā galvenokārt microsoft API jūs sasniegsiet savus limitus lēnāk

Tāpat, lūdzu atcerieties, ka vbet nevar mainīt google / MS robežas, tiesības tagad mēs piedāvājam arī Google API v2 par comercial lietotājiem, bet mēs meklējam citu veidu, kā tulkot


Tātad, kas notiek, ja Google izslēgt v1 API?

Tad kāds ir risinājums?

Tas nav ilgtermiņa noteikt, tas ir.

Es vēlos dalīties ar manu alternatīvu risinājumu

Es domāju, ka tas mod nekad netiks miris, un būs jāiet uz priekšu, jo tās pamata iespējas: lielāks mūsu forumu, satiksmes un ieņēmumus, un, kamēr vBulletin joprojām izmanto kā pirmo izvēli forums programmatūru. Tur vienmēr būs risinājums, un jums vienmēr būt viens

es ierosinu atkal mans īpašais pieprasījums šeit:

Manuāla rediģēšana citā valodā tulkošana rezultātu / cache, no admin

tās nav nepieciešams dzinējs tulkojums, kas tur vispār (lai nav pārrāvuma kāds TO vai ierobežojumi), tikai manuāli tulkošanas cilvēku, neierobežots, drošu, un labāko tulkojumu rezultātā, atkarībā no tā, cik daudz cilvēks tulkošanas abillity. Admin / darbinieki / moderators / biedri var piedalīties, lai palīdzētu pamācību tulkošanas







faktiski tā tomēr nedod šo funkciju pieprasījuma pagājušajā gadā vēl iepriekš diegu, es un mani darbinieki viens jau izdarījuši kādu amatu, par 20,000 amatam dažu mēnešu laikā ir pievienoti rokasgrāmatu tulkot, tā darbojas kopā ar Google Translate, kas post. Tās nav perfekts methode, bet es esmu apmierināts pietiek ar to, un ikviens saprastu tulkošanas rezultāts, līdz iezīme pieprasījums iepriekš dotas


Tāpēc es esmu tikai rediģēt pastu by admin / darbinieki, jo viņi var rediģēt ikviens pastu, un pievienot šo zemāks par sākotnējo pastu (izņemiet atstarpi pēc / notranslate un / quote), lai tā darbotos savā amatā


[Quote]
Šī ir rokasgrāmata tulkot tekstu (vai ar rokām tulkot informāciju attēls)
[notranslate]
Your manual translate text here
[/notranslate ]
[/quote ]



the result are like this

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation-1.jpg

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation2.jpg






because the experiment and experience until now, my staff got little tricks too, to make the manual translation a lot faster, even i am not realized it before, so no problem for manual translation speed for me, if this feature request can given

vBET
30-09-11, 23:43
Hi. Es tikko izlasīju visu pavedienu no sākuma, un arī ieguva dažas vairāk informācijas par šo jautājumu.

Google Translation API v1 gatavojas slēgt, tāpēc viņi iegulda vairāk ierobežojumu, kas nav nekas pārsteidzošs - tas tika paziņots mēnešus atpakaļ.

Izdzēšot visu savu kešatmiņu nebija smart ideja. Jūs varat sūdzēties tagad, ka tas būs dārgi, lai jūs varētu gör tulkojumu (kas jums jau bija par brīvu), bet tas ir bezjēdzīgi - tas ir Google Translation API v2, kas jums jāmaksā nevis mēs. Lūdzu, norādiet ar sūdzas Google. Šeit mēs varam tikai pateikt, ka mēs pamanīju jūsu viedokli un mums nav nekāda ietekme šajā jomā.

Lūdzu, izmantojiet Microsoft tester (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729), lai noteiktu, kas tas ir kaut kas nepareizi ar savu Microsoft savienojumu. Ja ne, tad lūdzu sūtiet piekļuves informāciju, tāpat kā Radek tev līdz šim, lai mēs varētu pārbaudīt, kas notiek.

Mēs labprāt pievienot jebkuru citu tulkojumu API, kas Pakalpojuma noteikumi pieļauj, ka. vBET jau ir sagatavots, lai viegli pievienot jaunus tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem. Lūdzu, parādiet kāds, kas jūs vēlaties būt atbalstīts vBET:)

Pastāstiet jums tērauda nepieciešama palīdzība šajā jomā? Ja produkts jau ir atinstalēta, tad es pieņemu, ka vairs nav nepieciešama palīdzība šajā jomā, - tiesības?

Snake
30-09-11, 23:58
Tātad, kā jūs plānojat pakalpojumu NEW klientiem Michael?

Kā viņi bas tulkot BIG jaunus forumus no nulles.

Jūsu programmatūra tagad ir bezjēdzīgi, ja vien tu pamosties un atrast veidu, kā cilvēki to izmantot.

Godīgi i dont aprūpi, i var ņemt to vai izbraukt no tās.

Tas ir jums, ka vairs nav bizness.

vBET
01-10-11, 00:52
Tāpat kā līdz šim. vBET no paša sākuma nodrošina tulkojumus no ārējiem tulkošanas pakalpojumu sniedzēja. Tagad mēs varam atbalstīt daudzi pakalpojumu sniedzēji, - lai mēs pakalpojumu mūsu klientiem, pat labāk nekā pirms tam.
Ikviens, kas izmanto vBET zina par ārējiem tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem, un viņš zina, ka ir iespēja izmantot šos pakalpojumus. Tas ir iekļauts vBET License - mums ir skaidrība par to.

Kas viņi ir? Un kāpēc tu jautā man par citiem lēmumiem? Ja jums ir jautā man par mājieni par šādu forumu Šeit ir daži:
1. Pievienot vBET ignorētas lapām tik daudz satura, kā jūs domājat, ka nav svarīga tulkojumu
2. Izmantojiet bezmaksas tulkošanas dienesti vispirms
3. Lai izvairītos no sasniedzot bezmaksas tulkojumus ierobežot pārāk ātri - ierobežot valodās. Pievienot jaunu laiku pa laikam, kad jūsu kešatmiņa ir pilna.
4. Pat ja jūs izmantojat maksā tulkojumi - ierobežot atbalstīto valodu tiem, kas, jūsuprāt, ir vissvarīgākais jūsu forumā. Un pat tad ierobežot to vairāk - pēc laika var pievienot vairākas valodas, ja jūs atradīsiet, ka izmaksas ir OK, lai jūs.
5. Ja jūs neizmantojat Google Translation API v1 - nav skaidrs, datu bāzes kešatmiņu un atspējot automātisko tīrīšanu, vai vismaz mainīt cache laiks, lai dzīvotu, lai vairāk laika (nebūtu jāmaksā par pašu tulkojumu)
6. Izvairieties tulkojumu SPAM, pārbaudot amati, līdz tie ir publicēti.
7. Meklējiet citus tulkošanas pakalpojumiem, kas Pakalpojuma noteikumi ļauj pievienot to vBET un dariet mums zināt par tiem, - mēs labprāt atbalstīt tik daudz tulkošanas API vien iespējams:)
Tie ir vairāki ieteikumi, kas nāca pie manis tagad.

Mūsu programmatūru, tas joprojām ir tas pats, kā pirms lietošanas (un pat labāk), tāpēc tas ir ļoti noderīgs. Tas var būt dārgāka, bet tas ir tikpat noderīgs kā tas bija agrāk, un pat vairāk, jo mēs pievienot jaunas funkcijas:)

Vai jums nepieciešama palīdzība šo pavedienu? :)

vBET
09-10-11, 12:28
Nav atbildes - pieņemts ne vairāk palīdzības nepieciešams šeit. Gadījumā, ja tas ir - Lūdzu, rakstiet šeit, mēs mainīt statusu uz atvērt vēlreiz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1